Kollari şisme mi sizce ??

Arkadaslar salonda biri var kol kaslari felan var yani kollari 42cm var ve gogslride belirgin kanatlarida şiş ama bacaklari zayif asıl sorum su ben o spor yaparken izliyorum agirlik kaldirirken barfiks cekerken ama kaslar hep ayni bir pazulari cikmiyo ve belirgin olmuyo sizce sismemi vucudu nasil tapmstr oyle ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bacak antrenmanlarına fazla onem vermemıstır kı bu aslında cok yanlıstır, bacak antrenmanları vucudun testo. sevıyesını yukseltır. Kollarada buyuk kas grubu antrenmanlarından sonra gırıyorsa gucu gereklı etkıyı veremıyordur kol kaslarına. Sunuda unutmamak lazım gelısım bellı bır sure sonra cok yavaslar.

0|0
    0|0
    • peki kolları felan şişme olabilirmi böyle birsey var mıyani kollara göğüslere hava ile şişirmek ya da katı bir madde koymak ?

• Peki teşekkür ederim bilgilerin için...

• Rica ederim. Elimden geldıgınce yardımcı olmaya calısırım.

Kızlar Ne Diyor 1

• ona sorsana :D

0|0
    0|0
    • Hmm gideyim sorayım egosu tavan mı yapsın ahaha :D:D

• yemezler onu,hem güneş sarı,asla beyazlatmaz o bir bulut değil!

• E ozamn web cam ac gor...

Erkekler Ne Diyor 4

• bacak kası çalışmıyomuş vucuttaki en çok kas bacakta var zaten

0|0
    0|0
  • survivor daki öküz gibi kaslı olan çocuk vardıya ümit karan ağırlık tutmada nasıl ezerek yenmişti onu adam o kadar kasla yamulmuştu hormonlu kastır onlar boş yani sadece görüntü

0|0
    0|0
    • Kas sarkması dıye bırsey yok. Kaslar zamanla kuculur, sarkan deridir, o durum yas gectıkce zaten cogu ınsanda olan bır durumdur.

• Ümit Karan niye kaymadı yav bırakın çok vucut çalışan tanıyorum çoğu görüntü içi patates

• umit karanda dayanikli ama murat tan kaydi toparlayamadi.

• bacak kaslarına yönelmemiş demekki.. Şahsen bende bacak kaslarını itici buluyorum..

0|0
    0|0
  • Yapmıştır bir şekilde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...