Erkeklerin sağı solu belli olmuyor bir türlü denkleşemiyoruz

sonuna kadar okursanız çok sevinirim :)bizim okulda bi çocuk var benden bi yaş küçük geçen gün aynı serviste eve giderken kolunda birden adımın yazdığını gördüm ama bi tanede değil 4-5 tane bu ne dedim hiç sıkıldımda dedi sonra telefon numaramı istedi biz zaten yeni tanışmıştık ama baya yakındık benden küçük olduğu için pek gözle bakmıyodum neyse servisten indekten sonra telefonla beni arayıp seni seviyorum dedi ve yüzüme kapattı sonra mesaj attı ben birinden çok hoşlanıyorum bana yardım eder misin felan dedi bende kim dedim sen dedi neyse bende unutursun dedim neyse geçelim bunları yarın konuşabilir miyiz dedi bende tamam dedim neyse baktım yanıma gelmiyo bende onun ayağına gidicek değilim heralde bende gitmedim sonra mesajda yine beni sevdiğini söyledi ondan sonraki günde okula gelmedi mesaj attım hiç abartmıyorum en az 50 tane cevap vermedi hiç birine bugünde okula geldi konuşmak istiyodum artık gerçekten uzatmaya gerek yoktu ama sürekli benden kaçtı ben sadece konuşucaktım yemicem sonuçta bütün gün konuşmak için okulda onu arayıp durdu sizce artık benden hoşlanmıyorum mu yoksa utanıyor mu ?

Güncellemeler:
en ıyısı yuz vermemek
hoslanıyorum sanırım :/
aşık olup tekrar uzulmek ıstemıyorum

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• azıcık ağırdan sat kendini ya, böle hemen yapışırsan oda kaçar tabi. 50 tane mesaj atmak nedir. çocuğun göznde düşmüşün. bakarsın abla diye gelir yanına :)

0|0
    0|0
    • ya haklısın tabıde ben ona o gozle bakmadıgım ıcın oyle 50 mesaj attım hanı bende sevıyo olsam kı azcık hoslanmıyorum degıl :) ondan arkadas gıbı davranmaya calısıyorum

• aynen haklısın tessekkur ederımm:)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• açıklama güzel gidiş yanlış.Adamın kolunda gördügün ismin senin ismin oldugunu nereden anladın. belliki aynı ismi taşıyan başka birisini seviyor..Sende kendi ismin zannedip ilgi duyunca lafolsun kbilinden cevap verip telefon istemiş. daha sonrada sana ilgi duymadıgı için cevap vermemiş.kendine başkasını bulmaya bak

0|0
    0|0
    • yok hayır bılıyorum benım oldugumu nıye boyle bısey yaptın dedım ıstededı bende o ben mıyım pekı dedım evet dedı mal degılım herlade :)

• ya bı dusunsene oyle olsa telefon numarmı ıster senı sevıyorum dıye yuzume kapatır mıydı ? he bunada cevapver bakalım

• ortada bir yönlendirme var. bu çocuk seni gerçekten sevmiyor olabilir. Aynı şeyleri yaşayan insanlar vardır. çok fazla üzerinde durma

• Biz böyleyiz, işinize geliyosa..

0|0
    0|0
  • o değilde ergenken sevgili olmayın saçmalıyonuz.

0|0
    0|0
  • Ne olmuş bilemem. Ama saçmaladığının farkına vardıysa iyi.

0|0
    0|0
  • valla ikiside sanırım

0|0
    0|0
  • suçu kendinde ara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sacmalamıs bence. utandı galiba

0|0
    0|0