Ezeli rakip, ebedi dost... Fenerbahçe - Galatasaray maçı ne olur?

Ezeli rakip, ebedi dost... Yarın ki maç ne olur? Doğru skora EİG?STSL Erteleme Karşılaşması TSİ (19.30) Galatasaray-Fenerbahçe

• Fenerbahçe
    44%(822)44%(1661)Oy Ver44%(839)
  • Galatasaray
    45%(849)43%(1627)Oy Ver41%(778)
  • Beraberlik
    11%(214)13%(501)Oy Ver15%(287)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
+ Pempeler arasında maçın skorunu bilen çıkmadı. EİG Pembeler arasında eig oranı az olana, eşitlik varsa yaşı büyük olana verdim, yaşı küçük olanların vakti var bol bol EİG kazanırlar :D

+ Maviler arasında maçın skorunu bilen 2 kişi çıktı. Tebrikler...
@backofflove (0-0 ve 1-1 lik tahminiyle, Maçtan önce)
@PsfJojuuk (0-0 tahminiyle, Maçın 2'ci yarısının başı ve/veya ortası)
- EİG tercihimi @backofflove lehinde kullandım

4|2

En İyi Kız Görüşü

• bu maç bizim FENERBAHÇE :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeliyim ama maç 0-0 ya da 1-1 biter gibime geliyor.. zira iki takımda naptığını bilmiyor durumunda..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 41

Erkekler Ne Diyor 99

• Gs nin puan alması işimize gelir fakat durumları kotu. Derbilerin havası da bir başka olur o yuzden 3 ihtimalli

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe alır gibi duruyor ama büyük bir ihtimal beraberlik çıkacaktır...
    Bu maçta kartlar konuşabilir... hakemin eli cebine kırmızıya gidebilir...

0|2
    0|0
  • 2-0 Fenerbahçe.

0|1
    0|0
  • Galatasaray alırsa bjk şampiyon olur

0|1
    0|0
  • Fenerbahce alır.
    2 1.

0|1
    0|0
  • Kupon hazır gençler maç FENERBAHÇE'min :D <3

0|1
    0|0
  • Bir Galatasaray'lı olarak Fenerbahçe kazanır diyorum.
    ama sonuç ne olursa olsun spor baki kalsın... maça gölge düşmesin/düşürmeyin n'olur.. :(

0|2
    0|0
  • Sırf şu lanet futbol anketi her yenilediğim sayfada karşıma çıkmasın diye saçmalıyorum: dsfsdgsfsdfsfsfsfsf

0|1
    0|0
  • Galatasaray olu bile olsa, o maca ozel hazirlanir yine bize birakmaz kolay kolay. En iyi ihtimalle beraberlik gibi geliyor bana.

0|1
    0|0
  • Bence 1-1 olur.

1|1
    0|0
  • Ne halleri varsa görsünler. Fener yenilsin.

0|1
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • Beraberlik

0|1
    0|0
  • Bu derbi de baskın tarafın Fenerbahçe olacağını düşünüyorum. Fakat Galatasaray da maçı kolay bırakmayacaktır. Benim tahminim beraberlik 1-1 beraberlik.

0|1
    0|0
  • Ne dostu. Daha dune kadar aziz demedi mi galatasaray bizim dostumuz değil diye.. eskiden idi o dostluk. Mac esnasinda bir anlik olay kopsun görürüm ben o dostluğu.. fenerbahçede ki aziz ve mahmus uslu gibi adam ve o zihniyete sahip insanlar oldukça dostluk mostluk olmaz. Sarida sikinti yok ibnelik lacivertte. Hani buradan fenerli arkadaslara sesleniyorum. Bol yildizli gecelerde sevismek isterseniz armamizi açariz sikinti yok. Assdffg

0|1
    0|0
  • Güncel logo bu güzel kardeşim

www.gsstore.org/.../9472_buyuk.jpg

0|1
    0|0
  • fener alır

0|1
    0|0
  • Galatasaray için prestij maçı bu. Kötü giden bir dönem var birde bu durumun üzerine Fenerbahçeye yenilmek istemeyecektir ancak oyuncu eksikliği falanda var fenerde çok çok iyi sayılmaz.

İddaacılara IY 0/1 MS öneririm :D

0|1
    0|0
  • ben Galatasaray lıyım bak diyorum eğer maç saraç oğlunda ise fener maçı rahat alır ama yok ali sami yende ise berabere kalır

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    79
Yükleniyor...