Olgun beyler bir bakın bişey sorcam ?

ya bir çocuk var 26 yaşında ben seviom oda seviom dio o bnden daha olgun mantıklı filan ama çok az konuşuyo çok fazla vakit geçiremiyoruz bu ayın 14 ünde sözlencez allahın izniylen ama ben acaba seviomu yoksa ben biraz masum kalıorum dier kızlara göre buldum evlenmelik kaçırmayayım die sevmeden evlenmeyi mi düşünüo bilemedim ama ben seviyorum normalmi günde 2 kez arayıp konuşuoruz 4 tane filan mesaj anlayamıorum bu konuda safım galiba bişey diyin ya ..:(

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunun ilk cümlesi saçma sonrada olgun beyler bakın yazmışsın

bir cocuk var 26 yaşında yazmıs 26 yaşındaki adama cocuk diyosan ne diyim sana

0|0
    0|0
    • amaç dikkat çekmek :D

olayla ilgili yazsam kimse bakmaz ki dimi?

• biliom ama dikkat çekmiş mi çekmiş sorun yok ozaman madem girdin o kadar yordun gözlerini bir cevap vereydin iyiydi?

:)

• verelim bari :) bulmuşun temiz aile cocugunu daha ne istiyosun tabiki evlen adam seni seviyor seven adam sevdiginin gözlerine bakmaya kıyamaz sendende cekiniyor biraz konusmalarında ters bişey söylerim diye belli ki az ve öz konusanlardan evlendiktenden sonra bülbül gibi şakılar meraklanma

Erkekler Ne Diyor 6

• dogru dürüst bir adam bulmuşsun olumu olmaz mı diye soruyorsun. her günmesaj atıp saatlerce konuşup şımarıkça davranması dahamı hoş.erkekler kız buldum evleneyim bari diyerek evlenmezler. herkes sevebilecigi kişiyi arar.tıpkı senin aradıgın gibi

0|0
    0|0
  • şuan sevmese bile evlenince sever,aşk evliliği biraz zor oldu herkes aşkından bir şekilde ayrılıyor o çocuğunda aşk yaşadığı muhtemel,sen bu kısmına bakma sana uygun biriyse kaçırma

0|0
    0|0
    • idealimde ki erkek sayılmaz ama beni çok düşünüo sanki süpermen o olunca kimse bana bişey yapamaz gibi ? bilmiorum

• evlilik sadece güç demek değildir

• De ona daha da görüşelim diyekonuşun bunları işte bunlları bence ona sorman lazım

0|0
    0|0
    • sordumda aşkım söz yok bişey yok laf gelmesin dio çekiniomuş annem kızar die mesajlaşmayı sevmiomuş kıskandığında konuşmuo bide onu biliorum...

• Belki de utangaç birisidir senin kararın

• bende mesaj atmayı sevmem. bak ne güzel bişey bu işte demekki normal hayatta sana güveniyor.

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler öyledir işte...

0|0
    0|0
    • nasıldır ?

sevmeden mi evlenilcek kız buldum kaçırmayım dio sence?

• Orasını ben bilmem. Çocuğun günahına girmeyeyim. Mesaj, arama konusunda söyledim ben. Ama bazı erkekler evlenmek için sevgi veya aşk aramaz. Bu da bir gerçek... Sonuçta ömür geçireceğin bir insan, çok bencil de görünse sevmeden evlenebilir bir erkek. Bence insanlar sevmeseler dahi evlenebilirler. Ama bu evliliği mümkün kılan değerleri taşıyan insan sayısı çok az olduğu için bu iş bu devirde çok zor. İlla sevgiye mecbur kalıyorsun. O da kötü bir şey... Her yönden masaya yatırmak gerek aslında.

• Acele etme. Kolay yaparsan, kolay yıkılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu zamanda düzgün kız bulmak zor olduğu için seni sevmese bile evlenmek istiyo bence. bende modern kızlar gibi olmadığım için bisürü talibim var sevmeden sadece bikere görüp beğeniyolar bende öyle evlenmek istemem ama erkekler buldum kaçırmıyım der gibi çok hızlı davranıolar

0|0
    0|0
    • bilmiorum işinden olmayı göze alarak benimle konuştu iş yerimde müdürde kendisi tabi onun bir üstü duyunca ya sen çıkcan ya kız çıkcak dedi bende işimden oldum ailecek üzüldüler iş buldular bana filan daha önce hiç annesiyle babasıyla biri tanışmamış en uzun ilişkisi 1 ay filan bilmiorum kızım bak akşam akşam offf...

• ya nebilim aynı ortamda sürekli görüosa seni belkide hoşlanıodur evlenmeye layık görmüş seni sonuçta ama sadece bir kaç defa görüpte evlenmek istese diğerleri gibi tabi sevmiodur die düşünüyorum

Yükleniyor...