Euroleague çeyrek final eşleşmeleri ve Fenerbahçe-Real Madrid serisine dair görüşleriniz nelerdir?

Euroleague çeyrek final eşleşmeleri ve Fenerbahçe-Real Madrid serisine dair görüşleriniz nelerdir?
Euroleague TOP8 TSİ (20.45) Fenerbahçe-Real Madrid

• Fenerbahçe FİNAL FOUR biletini alır
    0% (0)64% (7)54% (7)Oy Ver
  • Real Madrid FİNAL FOUR biletini alır
    100% (2)36% (4)46% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fenerbahçe-Real Madrid
ELER
ELENİR
iyi de niye c. ronaldo oynuyor diye mi :D

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Seriyi 3-1 fb geçecek

0|1
    0|0
  • fener alır umarım

0|1
    0|0
  • Skor tahmini yapamayacağım kusura bakma lütfen ama inşallah fener alır tebrik ediyorum ayrıca futbol haricinde bütün spor dallarında liderliğe oynuyor bence çok büyük başarı başkanı ve yöneticileri kutlamak lazım

0|2
    0|0
    • maç kafa kafaya geldi bir anda ama kazanır sanırım, basketbolda sırf fener değil çok iyi takımlarımız gerçekten :D

• İnşallah kazanır evet diğer takımlarımızda çok iyi ama Fenerbahçe bütün spor dallarında da zirveye oynuyor beşiktaş öyle değil sadece futbolda

• kazanır muhtemelen ama rahat bir maçı zora soktu hiç yoktan sadece :D

• Fenerbahçe alir

0|1
    0|0
    • 2 periyod çok üstün oynarken 3 periyotta real eşikledi oyunu ama oyun olarak değil skorerleriyle, son periyot bakacağız artık ama kazanırız sanırım

• işimiz zor veselly nin sakatlığı işimizi zorlaştırdı

0|1
    0|0
    • real için demiyorum ama veselinin sakatlığı gerçekten takımda zaafiyet yaratıyor ama gruplarda yendiğimiz takım sonuçta turu geçeriz ya umutsuz olmaya gerek yok derim ben :D

• umarım dediğin gibi olur

• öyle olacak :D

• Umarım fener alır

0|1
    0|0
    • bende kazanır diye düşünüyorum gruplardada yenmişti fener ama ispanyol bu sonuçta belli olmaz ne yapacakları ilk iki maç 2-0 a getirirsek bu iş biter gibi

Yükleniyor...