Fenerbahçe ve beşiktaş renkleri olayı?

geçen siyah beyaz renklerin üzerinde fener amblemi vardı sarı lacivert renklerin üzerinde beşiktaş amblemi vardı. yanlış basım sonucu devam ettirdiler 😁 ben sarı lacivert Fenerbahçenin değişmesin ya 😞

Güncellemeler:
yani soruyu tam soramamışım kusura bakmayın. neden böyle birşey oldu renkler mi değişti ya da farklı bir esprisi mi var nolduki?
şunun sebebini bilen bir babayiğit yokmu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Tek Aşk Fenerbahcedir... Cubuklu arma...

1|0
    0|0
  • değişmezzzz

1|0
    0|0
    • ama niye öyle oldu çok tuhaf kimse bilmiyor cevabını bidaha gördüğümde fotoğraf çekip buraya atıcam

• ama çakmakların herşeyin üzerinde böyle olmaya başladı. şimdi yarın Fenerin maçı var sarı lacivert formamı giysem tuhaf mı olacak?

• yok yok merak etme cidden değişmez

• Renkler siyahla başlar beyazla kapanır

0|0
    0|0
  • bjkli olarak görmedim ve o fener logosunu ateşe verip üzerine halay cekerimmm

0|0
    0|0
    • kes sesini kro siz ancak yeni stadyum yaptırmanın karşılığında şampiyon olursunuz oda hileyle sırf yaptırdınız diye bu sene şampiyon siz olacaksınız 10 yılı aşkın süreden sonra 😂😂😂

• utanır insan abisi yaşındaki insana kro demeye, agiz bin karis mslh, çarşıya gondercem konuşma adabı ogretsinler, aziz baban gelsin kurtarsın hahahha bizim şampiyonluğunu 100 senede sürsün gönlümüzde hep şampiyon şikeciler siziiiiii

• öff tamam amca hee

• Nasıl yani o maydanoz siyah beyazlı amblemin içine mi geldi :o

0|0
    0|0
  • Ergenin biri yapmış , 40 tane akıllı niye olduğunu bilememiş

0|0
    0|0
    • valla bilmiyorum çakmaklar formalar takımlarla ilgili herşeyin rengi değişmiş. bir açıklık getirde bende anlayım o zaman boş konuşacağına 😡

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...