Kaç kilo verebilirim?

Önümde iki ay var ve bu süre zarfında sıkı bir diyet ve spora başlayacağım. Haftada 5 gün spora gitmeyi planlıyorum. Ekstra olarak 1 saatte yürüyüş her gün. Buna dayanarak 2 ayda ne kadar kilo verilebilir?

Boyum; 1.62 kilom: 68

0|1
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• sadece bunları düşünuyorsun * yapmak kolay degil haftanın 5 günü agır tempo spor yapmayı vucudunun kaldıracagını zannetmiyorum aksine kendine zarar verebilirsin üstüne birde yürüyüş zor yani yaparsan iyi olurda 0 dan spora ilk başlangıçsa yapamazsın gücün dayanmaz buna istinaden 2 ayda iyi bir ritim yakalar beslenmene dikkat edersen 7-10 arası kilo verebilirsin ben kendimden örnek veriyorum 2 ayda dikkat edip 10 kilo vermiştim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Maksimum 10 kg zayıflaman gerekir

0|0
    0|0
  • Sıkı bir diyete başlama! zira devam ettiremezsin. Bunu yerine sürdürülebilir diyet programları deneyebilirsin. Ekmeği çok mu seviyorsun? tam buğday tüket. Pilav mı? kepeklisi gibi.. Ayrıca haftada 5 gün günde 2 saat yapacağın spor ekstradan yürüyüşe gerek bırakmadan zayıflamana yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • 5 kilo

0|0
    0|0
  • 60 kılodan asagı dusmelısın canım

0|0
    0|0
  • 10 kilo en çok

0|0
    0|0
  • 15 verirsin

0|0
    0|0
  • 10kilo

0|0
    0|0
  • sporcuyum 10 kilo ideal

0|0
    0|0
  • Ben 1.5 ayda 7 kiloya yakın verdim. Kardiyo ve sağlam ağırlık antrenmanlarıyla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 10 kilo

0|0
    0|0
  • bende spora başladım diyet yapıyorum nesfit diyeti hayli 5 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Akşamları yeme

0|0
    0|0