Sizce Bjkyi bu yıl kolluyorlar mı?

Geçen hafta Oğuzhan hareket yaptı Tff ceza bile vermedi bu hafta Oğuzhan rakibinin boğazına ayağı ile bastı onada ceza verilmiyecek neden bu kadar Bjkyi kolluyorlar ya da sizcede kolluyorlar mı. Burada boğazına bastığı resmi bulamadım.Sizce Bjkyi bu yıl kolluyorlar mı ?

• Evet koluyorlar Bjkyi.
    57% (4)14% (3)25% (7)Oy Ver
  • Hayır kollamıyorlar.
    14% (1)62% (13)50% (14)Oy Ver
  • Bjkliyim ama malesef kolluyorlar.
    0% (0)5% (1)4% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    29% (2)19% (4)21% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• http://i.hizliresim.com/JAG67j.jpg

bu ayıya kac gun ceza verıldı?

0|0
    0|0
    • Ben sana sordum sen cvp ver ben cvp veririm sen rahat ol. Sen soru sorcaksan burda işin yok soruma cvp verceksen ancak burda olavilirsin.

• senı kaale almıyorum hadi

• Neoldu zoruna mı gitti Ankaragücünü ne çabuk unuttun şikesaraylı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Sanmıyorum, çok ceza alıyoruz. Ve FB-BJK maçında Caner'inde bir sürü kusuru vardı ama hakem Benim Kanımca "İki takımada kırmızı kart vermeden oynatmaya çalıştı"

0|0
    0|0
    • Neden buna hakem mi karar verir oyuncular mı karar verir ben kırmızı görmicem diye Oğuzhan'a ceza verildi mi siz neyden çok ceza aldınız bir söylesene bence sende bilmiyorsun sallıyorsun.

• Sansürsüzüne bak daha net görürsün :)

• :D 4 senedir en çok hakem hatasına maruz kalan takımımı?
    bu sezon rakipleri kırmızı görmiyen bjk yimi? penaltı kullanmıyan bjkyimi?

0|0
    0|0
  • aglamayinla hakemle sampiyonluklarinizi ne cabuk unuttnz fener gol atmadan mac bitmezdi verilen kararlari saymiyorm bile aziz para yetistiremio tabi bu sene

1|0
    0|0
    • Aziz başkan parayı taşıma görevini sana mı verdide bu kadar yakından biliyorsun olayı.

• Biz koydukça siz böyle zırlamaya devam edeceksiniz !

0|2
    0|0
  • Tarihin hicbir doneminde besiktas kollanmamistir. Kim nerden bakmak istiyorsa oradan gorur fenere kac mac haksiz penalti verildi kac macta rakipleri kirmizi gordu otur arastir. Bu takimin bu seneki sampiyonlugu anasinin ak sütü gibi helaldir

0|0
    0|0
  • Ahahahaha dedigi seye bak salakk seni bjk kim hakem kim tarihe bak bir istersen

0|0
    0|0
  • Oğuzhan hareket yapmıyor adamın kafasına sanki bilerek basiyor beck sanki bilerek tekme atıyor

0|0
    0|0
    • Orda ayagını çekemeye çalıştığını görmüyorum orta parmagını da bilerek göstermiyor dimi. Yanlışlıkla gödsteriyor.

• Evet sen çok dolusun ki yalaya yalıya şampiyon oluyorsunuz.

• 7 senden beri şampiyon olmadık bu adamlar 7 sendedir sanki yoktu Fikret orman sanki daha yeni başkan oldu

• Bos isler mudurusunuz. Sanki futboldan para kazaniyorsunuz 😒

0|0
    0|0
  • Hayır kollamıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...