İnsanların Gerçek yüzü Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Bu insanın kim olduğu önemli değil. Sevgili arkadaş vb. Bazı insanalarla tanışırsın konuşmaya başlıosun sana iyi gibi geliyor. Nasıl biri olduğunu kestiremiosun. İnsanlar sizce ne zaman gerçek yüzünü gösterir?

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sana şöyle çok iyi tam konuya layik bir örnek veriyim.Benim lise 1 den beri en iyi arkadaşım dediğim kişi lisedeyken küçükte olsa i*nelikler yapardı lisede olurdu öyle şeyler zaten ama tabi son zamanlar abarttı.Neyse lise bitti mezun olduk ilk sene 2 mizde biryeri kazanamdık sonra aynı dersaneye gittik ygs yakın bir zaman msnde konuştuk bende evde yanlızdım gel dedim film falan seyrediriz neyse bu çocuk geldi evime film falan izledik o ara ben özel derse gidiyordum ve parayıda masanın üstünde unutmuşum hemen dolaba koydum çocukta bunu gördü.Sonra çocuk sabah erken saatte gitti sabah parayı hocaya ödemeye gitçeğimde çocuk benden 250 liramı çalmıştı.1 Yıl sonra itiraf etti parayı çaldığını.Benim 5 yıllık en iyi arkadaşım dediğim kişi bana gerçek yüzünü gösterdi.250 lira kazandı bir dostu kaybetti...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Birlikte yolculuga cikmak cok etkili bir yöntem ya da zor durumda kalirsan gercek yüzü ortaya cikma ihtimali var.

0|1
    0|0
  • Aynı evin içinde en az 1 gün geçirince insanların gerçek yüzü ortaya çıkıyor ben bizzat tecrübe ederek yaşadım bunu biraz acı tecrübe oldu ama can ciğer dost olduğun insanların aslında senin hiç tanımadığın yüzleri olduğunu görünce nasıl bir yanlış yaptığının farkına varıyorsun..

0|0
    0|0
    • illa aynı evde mi olmak lazım. Mesela bir bakış ya da hareketden anlaşılmaz mı?

• insan sarrafı olamadım daaha. ama bazı insanalrın ne olduğunu kestiremiyorum iyimi kötümü anlayamadığım kişiler var.

• Onlar demek ki baya profesyoneller bu konuda :) Şaka bir yana bazı insanlar tutarsızdır onları çözmek zordur devamlı şaşırtırlar insanı bir bakarsın bir yüzleri çok iyi, çok canayakın ama bir gün bir bakarsın o insandan eser yok o yüzden galiba senin ayırt etemediğin kişiler bu kategoride yer alanlar :))

• bir insanın gerçek yüzü hiç bir şekilde işinin düşmeyeceği kendimden malvarlığı mevki makamca daha düşük seviyede birisine nasıl davrandığıyla yakın alakalıdır

o kişinin gerçekte kim olduğunu davranışıyla görebilir değerlendirebiliriz .diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ayrılınca

0|0
    0|0
  • kötü günün de :)

0|0
    0|0
  • Belli bir koşul yok bence, ancak bir kişiyi tanımanın en iyi yolunun beraber yolculuk yapmak olduğu söylenir.

0|0
    0|0
    • insanalr birden dostken düşman oluyor bnde bu duruma çok canımı sıkıyorum o yüzden ilk gördüğünde anlamak mümkün değilmidir?

• o zaman en kötü hali nedir?

• en kötü hali can düşmanın diyebileceğin kişiler. bende öyle biri yok ancak olsa bile sonuçta o kişinin de kendince dostları olurdu. tamemen kötü biri olmazdı o açıdan...

• Yemek yiyip, yol arkadaşlığı yapıp, ticari bir iş yaptıktan sonra gerçek yüzü ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • 100 insandan anca 3-5 tanesi düzgün çıkar sen iyi olacaksın dikkatli olacaksın sıkıntı yok:)

0|0
    0|0
  • Çıkar konusu bir durum olduğu an çok çabuk belli eder kendini karşında ki insan.

0|0
    0|0
  • fikri neyse zikri ve davranış şekli de o'dur ayrıntıları cımbızlamak gerek

0|0
    0|0
  • Tatilde 2 gün yeterli.

0|0
    0|0
  • gerçek yüzünü görmek için ters davranacaksın...ancak o zaman görürsün gerçek yüzünü...

1|0
    0|0
  • kötü günde hastalıkta ve saglıkta(:

0|0
    0|0
  • çıkarlarını yok et kişilikleri meydanda

0|0
    0|0
  • doğumda bir kaç dakika sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• eline seninle ilgili koz geçtiğinde.

0|0
    0|0
    • hımm gerçekden bu önemli bir sebep. Senin eksiklerini öğrenirse sana o yönden saldırır değil mi?

• evet. .bu yüzden herkese sır vermeyeceksin.

• Sinirliyken gösterir, her ne kadar insanlar o an bir sinirle söyledim deseler de sana karşı içten içe düşündüklerini kusmuşlardır o an.

0|0
    0|0
  • birini tanımak için onunla uzun yola çık derler..

1|0
    0|0
  • kim ne derse desin

tartışma anında belli olur kardeşim.. ;)

0|0
    0|0
  • cıkarlarına ters düşecek bir şey yaptıgında

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum ama insanlar niye böyleki. Herkes herkesi işine yradığı kadar mı seviyo artık.

• sen dara düştüğünde, ya da çıkarlarında zarara uğradıklarında belli ederler.

0|0
    0|0
  • Onlara yetki verdiğin zaman..

0|0
    0|0
  • Kavga Ayrılık durumlarında ..

0|0
    0|0
  • Zor durumda kaldığında,nefsiyle baş başa olduğunda.

0|0
    0|0
    • insanları başka türlü anlamak mümkün değilmidir?

• doğru söylüosun insanalrı bakınca anlamak çok zor olur. Genlde rol yapıolar.

• Damarına basarsan gerçek yüzünü gösterir.

0|0
    0|0
    • evet beklediğim cevap bu. Bir insanın damarına bastığın zaman sana karşı gerçk hisleri çıkıyo ortaya.

• Biz damarımıza basılınca da sabrediyoruz ama bazıları çirkeflik yapıyo biz de mi öyle olalım ne :)

• tatilde ve sarhosken

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra

0|0
    0|0
  • çıkarları içindeki durumları hepsi değişince kişiliksizlerde değişiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...