Bugün direksiyon sınav günüydü s,zce arkamdan nedemişlerdir

arkadaşlar bugün direksiyon sınav günüydü milli eğitim ve trafik şube iş birliğiyle hoca olarak görevdeydim ben bugün toplamda 25 kişiyi sınava soktum 15 şi bayandı erkeklerin hepsini geçirdim bayanlardan sadece 2 sini geçirdim siz olsanız napardınız bayanlarda direksiyon kabiliyeti 0 ehliyet alcaz diye uğraşıyolar geçirmiş olsam buyrun cenaze namazına

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Hak edene vermek lazım ehliyeti..Sağa dönüşleri yol babasının yolu gibi geniş alan birine ehliyet nasıl veriyorlar hayret..

0|0
    0|0
    • bazı hocalar kayırıyo bayandır diyip geçiriyo ben bügün tersini yaptım aracı stop ettireni direk kalem çektim

• 2 kişi geçirmişsin demek ki hak etmişler.Ne deyim..

• deme şimdi hak eden kazanır haketmiyen sırf oraya para ödüyo diye ben onu kayıramam devlette bana para ödüyo

Kızlar Ne Diyor 6

• Öle bir demisin ki sanki keyfine göre veriyorsun. Hayırlısıyla trafik kurallara uyan alacak. Verdim değil Aldi çünkü o başardıda aldi...

1|0
    0|0
    • ama başaran olmadı pek malesef

• )) geç olsun güç olmasın biraz dik kafalıyım ama doğruyada diklenmem neyse odur olması gereken

• kasıtlı yapılmış gibi geldi! erkeklerin HEPSİ nasıl geçiyor hadi çoğu geçse anladım da..?

0|0
    0|0
  • kim güzel sürüyorsa onu geçiriceksin bunu bilecek sensin seni hoca yapmışlar boşunamı yapmışlar ?

0|0
    0|0
  • Turkiye'de ehliyet sistemini bir ozet gecer misin? Kac dakika araba suruluyor?

0|0
    0|0
    • direksiyon sınav güzergahını tek tur gidiş dönüş sağ sol ileri geri toplam en fazla 15 dakika sürüyo

• umarım 8 tane kızın olur. asdfghjk

0|0
    0|0
  • sen bu düşünceyle böyle yapmışsan diyecek sözüm yok !

0|0
    0|0
    • sizce yanlışmı trafik hayattır kimsenin araç kullanmayı iyi bilmeden trafiğe çıkması uygun değil bence

Erkekler Ne Diyor 4

• bayanlar kulllanamıyor evet doğru ama sebebi farklı. bir erkek çocukluğundan beri araba, araba yarışı gibi kavramlara maruz kalıyor. bayanlarsa sadece ihtiyaç gereği araba kullanıyor. ek olarak zihinsel sebeplerden ötürü erkeklerin harita çıkarma gibi yetenekleri gelişmiş. Linkteki( link ) sebepleri de katarsak erkekler araba kullanmaya daha elverişli. Yine de sürekli arabalarla uğraşan bir bayan elbette ki daha iyi kullanır.

1|0
    0|0
  • aferım hocam sıze alayını bırakın hatta ..bıktık kadınların arabadan ınınce el frenını cekmeyı unutmasında araba kendı kendıne gıdıyor

0|0
    0|0
  • hocam onu ii yapmışsında size bişey sorcam ben martda derse başladım 13 nisandadada trafik sağlık ve motordan sınavım var ama daha driksiyon dresi vermediler sizce ne zaman verirler benim direksiyon sıfıra yakın ne zaman öğretirler ben bu halimle geçebilirmiyim yada

0|0
    0|0
    • teorik sınavı geçersen 1 hafta sonra direksiyon eğitimlerin başlar

• önce teorik sınav sen onu bir geç sonra direksiyon dersin başlar tek ders oda 27 nisandada direksiyon sınavına girersin

• neyse hayırlısıyla geçerim inş. ama bu sistemin taa amg.

• iyi etmişsin hocam kızlar beceremiyor araba sürmeyi

0|0
    1|0
Yükleniyor...