Peşimi bıraktı mı sizce niyeti ne ?

şimdi bizm mahallede çocuk çalışıo bende okula giderken gezmeye giderken çocuk muhtemelen görüo beni geldi bizim orda bugün arabasıyla durmuş ben çıktım teyzemlere gidicektim çıktım evden çocuk bir dakka selda dinle beni dio bende dedim yürü git be senimi dinlicem dedim kardeşim işine sonra arkadasımın evine gittim mesaj atmıştı arkadasım bana bana arkadasımın evi teyzemede yakın hani gittim arkadasımın evine bir işi vardı onu hallettik sonra ben çıktım teyyzemlere gitmeye bir baktım arabasıyla arkamdan gelio ama nasıl korktum sonra babamın arkadasıının dükkanıda orda dedim abi bu çocuk beni rahatsız edio sonra geldi kafa göz daldı babamda annemde daldı ama çocugu görsen yalvarıo selda ne olur 1 dakka bekle yaa dio sizce bunun niyeti nedir ve bu kadar dayaktan sonra hala peşime düşermi ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Onun seni ürkütecek şekilde peşine takılması doğru değil ama 1 dakika dilesen ne olurdu ki.

Senden hoşlandığını söyleyecekmiştir. Dövdürmene gerek yoktu ki bea... :(

0|1
    0|0
  • Annen kafa göz nasıl daldı bir anlatsana çantayı kafaya mı geçirdi naptı ahahah :D:D:D anlatsana o kısmı :D

0|0
    0|1
  • neden dinlemedin peki ?

0|1
    0|0
    • bend e böle oldun istemezdim.

• ne kadarda belli etmişsin istemediğini bende aynısını yaptım kıza konuştum beni kimseye söylemedi şuan arkadaşız ve aramız çok iyi ama bende dayak yeseydim onun yüzünden kızı döverdim sonra :D

• selda sen evde kalcan böyle.

0|1
    0|0
  • neden dinlemedin kii

0|1
    0|0
  • Çok merak ettim nasıl bir şey için dayak yemiş.

0|0
    0|0
  • Kezban detected

0|1
    0|0
  • 1 dakika dinleseydin, dinleyemedinmi? Yazık valla bazen tacizcilere hak vermiyorum değil hani, insan gibi konusanlara yapılan muameleye bak.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• düşer kaç bence

0|0
    0|1
  • iğrenç birisin basitsin kenar mahalleliler

1|1
    0|0
  • korkucak bişey yokki dinle önce niyetini öğren belki önemli bişey diycekti bnce çok aptalca olmuş

0|1
    0|0
Yükleniyor...