Çarşı maça gitmiyor mu? ?

Vodafone arena açılış maçında taraftar beklediğimin 1 2 tık aşağısında kaldı sanki inönüdeki çarşı yoktu?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• çarşı sadece resmiyette var dagıttılar bizi ben yıllarca tribündeydddim 2012 gibi bitti aslında zaten 7-8bin gibi büyük bir kitleydik bugünlerde son maç hariç 3 bin kişiyle oynadık heo gördük 1453 diye bir grup türedi bide antipati var 2010larda antipati çok ufaktı şu an agları biraz geniş çokda küüfür ediyolar çarşı ya ne oldu işte yaşlandı ne diyim bazı amigolarımız yoruldu bazıları tutuklandı çıktı ee bunların ailesi var sorumlulukları var işleri var zaten yeni stadda atmışlar grupları kale arkasına fikret orman söz vermemeişmiydi çarşı yerinde kalcak diye?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• çArşı inonudeki gibi kapalı tribündeydi. Maçtan önce amigo Alen tüm stada üçlü çektirdi o üçlunün kaç desibel olduğunu ben de merak ettim. Saat 12 den itibaren akaretler ve stat etrafında besteler şarkılar derken sesleri kısıldı çoğunun

Bir kısım da fotoğraf çekmekten maca odaklanamadi

0|0
    0|0
  • Nasıl aşağısında kaldı stad full doluydu

0|0
    0|0
    • Mesele sadece dolması değil tezahürat olarak dahakeskin sert taraftar bekliyordum

• Tabi onu bende fark ettim tv den ama sesini kısmışlar dediler spikerin sesi duyulsun diye

• Siyasi olaylardan dolayı kardeşim

0|0
    0|0
  • daha stadyumda bir yaşanmışlık yok ki alışılısn benimsenlensin o ozaman tezahurat olur

0|0
    0|0
  • kapalı üstte çarşı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...