Nasıl cabuk kilo verebilirim?

Arkadaşlar kışın cok sıkıntı cekmıyorum ama yaz geldi 75 kiloyum göbeğim ve yanlarım var yazın bol bişeyler giymek zorunda kalıyorum uzun kolluyla geziyorum zayıflama yöntemleriiniz varmı?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Günde düzenli 3 km kos yaşına göre tempolu yürüyüş ve ip atla. Yaklaşık 1 ayda 10 kilo.

0|1
    0|0
    • 3 km bıraz fazla deilmi yarım saat koşsam yetmezmi kilom beni yoruyor zaten :))

• Kardeşim ben bu yolla yemedenn kismadan bir ayda 10 kilo verdim. Hatta spordan sonra sağlam yedim. Ama verdim.

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 beyazdan uzak dur geceleri yemek yemeyi kes ve yürüş yap.

0|0
    0|0
  • maydonozlu cay al.. ve 7 den sonra yemek yeme.

0|0
    0|0
  • diyet spor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Beslenmene dıkkat et aksam yemeğınde hafif şeyler ve az ye. Kılo verırsın. Bide kosabılsen ne mutlu sana

0|1
    0|0
  • bol hareket bol su, hamur işleri ve şekerli yağlı şeylerden uzak dur 6saatten çok uyuma. göreyim seni

0|1
    0|0
  • 75 kilo olsam daha ne isterim. bugün endokrinoloji bölümüne gttm

0|0
    0|0
  • Boyun kaç ki kardeşim sıkılaşman mı lazım kilo vermen mi?

0|0
    0|0
    • omuzlarım var kardeş kemik felanda var maglum baba tarafı biraz kalıplı bende baya kalıplıyım sadece göbekler ve yanlar var onlar erise rahat rahat gezebilicem

• ama nasıl vermem lazım işte?

• Ekmek ve tatlıyı kes kardeşim.. Çayı kahveni şekersiz iç ve tüket iyi gelir.. Öğlen yemeğini güzel yap ama akşam yemeğini azalt.. Gün içinde enerjin tazelenir akşamda zaten uykuya hazırlanacağın için ve daha az kalori yakacağın için daha az enerji ihtiyacı duyarsın

Yükleniyor...