Spor yapıyorum ama yiyorumda ne olacak bu halim?

Spor yapıyorum ama kendimi durduramayıp aburcuburda yiyorum ama ertesi gün sporumu ihmal etmiyorum bu nasıl bir muamma 😁😁 ne yapsamda durdursam kendimi sizler neler yapıyorsunuz arkadaşlar? Spor yapıyormusunuz bakalım?

Güncellemeler:
Sıkılaştırıcı hareketler yapıyorum

0|1
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bogazima düskünüm :)) Kendini tamamen soyutlama ama hergunde aburcubur yeme bir tane çikolata yedikten sonra onu eritmen için yarım saat kosman lazm bunun için irade önemli. diyet bisküvi Ler kuru meyveler tüketebilirsin. bol bol meyve ye. ve tabi sporunu sağlam yap.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yakarsın korkma

1|0
    0|0
  • Biraz yeme kinusunda frenle birazda fazla spor yap vence dengelwrsin

0|0
    0|0
  • Abur cuburu kesemiyorsan herzaman yaptığınkinden daha fazla antreman yapman lazım karar senin ;)

1|0
    0|0
  • yapıyorum vucudumdakı gelısmeyı gordukce motıve oluyorum guzel ebslenıyorum

1|0
    0|0
  • yemek spor için aslında iyi olan birşey.. kendini aburcubur fasffood degilde protein olan yiyeceklere alıştırarsan bol bol yemen spor için yararlı olacaktır hem vucudun kendine protein kazancak hemde sen yeme alışkanlıgından uzaklaşmak zorunda kalmıyacaksın :D

0|0
    0|0
  • Apor yapanlar haliyle cok yemeli zaten. protein ozellikle sart

0|0
    0|0
  • olur olur takılma

0|0
    0|0
  • ben spor yapmıyorum. hatta500 mt markete bile arabayla gidiyorum. hayvan gibide yemek yiyorum sonuç,, tek gr dahi yağ yok, göbek yok, fit bir vücut!!! nasılmı beceriyorum bu işi bende bilmiyorum :)

0|0
    0|0
    • Erkeklerin metobolizması hızlı çok sinir bozucu 😫

• Sanirim bunye meselesi. Ne erkekler var su icse gobek yapiyor. Ben sansli olanlardanim :))

• Yiyici misin :)

0|0
    0|0
  • aburcubur varsa spor boşa ben onu bilirim

0|0
    0|0
  • Olmaz ki öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...