Arkadaşlar protein tozu konusunda yardımcı olur musunuz?

Karın kası yapmak istiyorum ama bu 2 aylık bir sürede olmayacagı için protein tozu kullanmayı düşünüyorum bu durum normal kilo mu etkiler mi yoksa kas şişirme yani kas kütlesini mi arttırır sadece kaş yaparken göz çıkarmayalım sonra :D

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan ne kadar salak saçma yorumlar gelmiş ya.
    Ocrus +1 bu arada dinleyin bu adamı.
    Şöyle yanlış bir inanış var ve bu nedense yalnızca bizim memlekette var. Abi anlayın artık protein tozu ne sihirli bir iksirdir hacim büyüten ne de bir zehir. Protein tozu kullanırsan başka yerlerde de hacim artışı olur diyen var ya. Biz malız o zaman ki tozu basıp kocaman olmak yerine g*tümüz düşene kadar antrenman yapıyoruz.
    Sen boyunu kilonu şu anki durumunu yaz. Yardımcı olmaya çalışalım. Protein tozundansa yağ yakıcı düşünebilirsin belki. Ama sağlıklı tavsiye verebilmemiz için şu anki durumunu bilmemiz lazım fotoğraf atsan daha güzel olur zaten gizliden sormuşsun.

0|0
    0|0
    • 16 boy 49 kilo bölgesel ayva göbeğim azıcıkta basen o kadar hatta çogu kişi daha nerene zayıflican diyo ama takıntılıyım ben

• Hmm kullanabilirsin o zaman ancak tek başına çok fayda saglamaz. 2 ayda çok iyi çalışman lazm buna rağmen seni tatmin etmiyebilir çok kısa bir süre çünkü ama hiç yapmamaktan iyidir. dene bakalım vücudun nasıl tepki verecek denemeden bilemezsiniz.

• @Jet-nicki aynen öyle çok kaslı kaslı olmasını beklemiyorum zaten hafif toparlansın yeter

En İyi Kız Görüşü

• Ağır setlerle çalışman gerekiyor o zaman kullanabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Protein tozu kas kutlesini arttirmak icindir. Senin bahsettigin olaya cok katkisi olmaz. Hatta istenmeyen yerlerindeki kaslari arttirabilir

0|0
    0|0
    • Kusura bakmada abi öyle yazmışsınki sanki kas yapmak çok kolay birseyde 😊

• @Rasnee orayi gozden kacirmisim ama protein tozu istedigi sey icin yanlis bir secim

• Yani erkek kadar kas istemiyorum tabiki şekillenicek kadar haftada 3 4 gun yaparım spor

• Bu konuda çok sevdiğim bir söz var; "Karın kası mutfakta yapılır" diye. Protein tozu elbette yıktığın hücrelerin geri kazanımı açısından faydalı ama tek başına kilo da aldırabilir. Düşük karbonhiratlı yüksek sağlıklı yağlar içeren bir beslenme programı ve egzersizle yaparsın..

0|1
    0|0
    • Yemek konusunda çok seçiciyim işte beslenmem çok sıkıntı

• bende yurtdışında kendim yaşıyorum ama yine yemiyorum inatım işte :D hadi sebze bir nevi ama süt ürünleri gerçekten mümkün değil miğdemi bulandırıyor çünkü

• Hep söylerim, peynir yememek dünyadaki en büyük kayıplardan biridir -gıda konusunda- diye. Ki yani yurt dışında bull mozzarella gibi şahane bir şey çok ucuza bulunuyorken..

• Protein tozu kas kitlesini arttirmaz. Yalnız başına. Eğer güzel bir program dahilinda vücut calsirsan. Spordan sonra yarım saat sonra alacağın protein takviyesi sana yardımcı olabilir.

0|0
    0|0
  • Protein tozunu çakarsın 5 ayda yapacağını 2-3 ayda yaparsın sonra 2-3 ayda erir gider. Bu kadar basit. Bu işler emek ister çalışma azim ve kararlılık ister steroid ve toz seni bir anda yükseltir bir anda indirir

0|0
    0|0
  • dostum öncelikle herkesin anatomisi farklı ben 3 yıldır yapıyorum bu sporu bazı kişilerin karn kası daha geniş bazılarının dar olur geniş olanı doldurmak zordur ben yağsız biri olduğum halde 2 ay da anca belirginleşti benim kilerde geniş yapılı çünkü eğer kısa dönem kullanacaksan L-carnitine ekli diyete daha uygun olanları seçmeni tavsiye ederim şimdiden kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Fazlalığın var mı? Dahada belirginleşmesi için öncelikle şekeri kesip tuzu en aza indirmen lazım. Bolca koşu yap bisiklet bin. Deadlift ve squat tarzı hareketler yapman lazım karın kası için. Mekik herkesin bildiği gibi karın kasına aşırı etkisi yok.

0|0
    0|0
    • 1.60 49 kiloyum çok fazlalığım yok en fazla 46 ya inerim

• Tamamda kas görünümünü deri altındaki su etkiler. Kilom yok dersin ama su fazlalığın vardır. Sen tuzu aza indir. Şekerli hicbirsey tuketme. Meyve bile günde 1 porsyon ye. Günde 2 3 bardak yrşil çay iç. Ve dediğim tarzda çalış. 2 ayda karın kasının dahda ortsya cıkacgina garanti veririm. Ama iradene sahip cikcaksin o 60 günde 1 gun bile beslenmeni aksatmicaksin.

• Meyve zaten sevmem şeker olabildiğince tüketmemeye çalışıyorum ama çikolayada dayanamıyorum işte yemek konusunda çok seçiciyim kesinlikle süt ürünleri kullanamıyorum sebzeylede aram çok yok et konusundada çok seçiciyim biraz sıkıntı işte karbonhidrat benim olayım malesef :(

• protein tozunun fazla ve yanlış kullanımı böbrek iflasına kadar varan sıkıntılar doğurabilir. Bütün profesyonel vücutçular karın kasının mutfakta çıktığını söylemektedir.

0|0
    0|0
  • Protein tozu şişirir pehlivan gibi olursun kullanma.

0|0
    0|0
  • protein tozuna gerek kalmadan günde 5 dk mekik çekerek. ve bogazınızı tutarak yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Bunu biliyorum 5 dk değil gunde 3 saat spor yapıyordum fakat bıraktım işte yaza kadar o eski halime dönmek istiyorum alt yapı var yani

• alt yapı varsa zaten karın kasları erimez. sadece yağ tabakası bağlar.

• proteın tozu dogal bısı zaten sutten peynırden oluyor kullan seker oranı sıfır olsun

0|0
    0|0
  • yağ oranın %9ve altı değilse boşuna uğraşma

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum yurtdışındayım burada ölçtüremiyorum 1.60 49 kiloyum en son yaptırdgm chekup da yağ oranımın olmadıgını söylemişti doktor ama şu an ne durumda bilmiyorum

• ayyyy töbee

• kas kütleni arttirir. protein tozu yağ yakar zaten

0|0
    0|0
  • sen bayanmısın bu birinci sorum ilk olarak

0|0
    0|0
    • evet :/

• karın kası yapmak istiyosan amino asit al whey amino olsun işini görür 2 ayda çok düzgün hatların olur birde yeterli beslen dengeli beslen

• protein tozundan daha mı iyi olur

• Kullanma. Sağlığından olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence kullanma zararlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...