Beşiktaşlılar yeni sahanızın yeni adından memnun musunuz?

Neden İnönü kalktı sizce? Bütün statların adına Arena eklendi bu ne demek böyle

0|2
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece bize olsa anlarım adam Atatürk'ten o kadar nefret ediyor ki isminde Atatürk olan neredeyse her stadin adı arena diye degistirdi. Bursa Atatürk oldu Timsah Arena, Konya Atatürk oldu Konya Arena bunungibi pek cok stadin adini degistirdi mk cumhuriyet ve Atatürk dusmani vatan haini soysuz..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Biz hala inönü diyoruz tezahüratlar da bile

1|0
    0|0
  • Yeni Türkiye bu işte, eski değerleri yok ederek kuruyorlar yenisini.

1|0
    0|0
    • haklsınız. babalarından miras kaldı herşey çal çırp 5 dkda yasa çıkar kitabına uydur, yok et değiştir koyun dolu nasılsa memleket

• Maalesef cehaletle cahille uğraşmak başetmek zor.

• heyyy 'bensizkal' uzak dur benim sorumdan ve yorum yapanlardan saygısızlık yapıyorsun

• akp bütün atatrürk ve eski isimleri kaldırmak için stadlar yapıyor ve katkıda bulunuyorrr ..

1|1
    0|0
    • bravo bilinçli bir kişi olduğun için. peki sen bu durumdan memnun musun? sonuçta Atatürk'ün ve arkadaşlarının kurduğu cumhuriyette oluyor bu saçmalıklar

• engelledim sıkınyı yok

• ben de tüm saçma yorumlarını şikayet ettim. aramızda böylelerinden çok var, Atatürk'e dil uzatırlarken beyin çalıştırmazlar. babaları belirsiz ve müslüman bile olmayan bir hayat süreceklerken Atatürk ve silah arkadaşlarının özgürlük ve kimlik sahibi olmasını anlamamakta ısrarcı hastalıklı gençlik

• Beşiktaşlı değilim ama memnunum :D

1|0
    0|0
  • bir kimsenin bir yere isminin verilmesi ne kadar saygı içeriyorsa, değiştirilmesi de o kadar saygısızlık içeriyor...

1|0
    0|0
  • Sırf o isim için ne kadar para aldılar biliyor musun :D

0|0
    0|0
    • herşey para olmuş diyosun yani :) ama ben bu arena isimlerine gıcık oluyorum yahu boğa güreşi mi yapılıyor, nerdeyse trdeki tüm stadların adı oldu

• Her şey para oldu aynen :/

• Yer degisikliginden olabilir

0|0
    0|0
  • İnönü den iyidir..

0|0
    0|0
  • Gayet guzel oldu.

0|0
    0|0
  • anlamıyorsan sorma :D ya da araştır komik duruma düşme

0|0
    0|0
  • Adı değil kimin orada oynadığı önemli. Cisimler sekil ve isim değiştirebilir önemli olan Ruh'tur.

0|0
    0|0
  • Ne olsun isterdin?

0|0
    0|0
  • Arena eklenmesinden memnun değilim stad kalabilirdi.

0|0
    0|0
  • vodafone arena kontörlümü faturalımı

0|0
    0|0
  • Gayet güzel bence zaten artık isim sponsoru olmayan takım kalmadı ki.

0|0
    0|0
  • Vodafone diyerek reklamida ordan paralandirilmis. Vodafone benim antipatim var isme ne gerek vardi ki

1|0
    0|0
  • Evett..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim için sıkıntı değil adamlar parayı bastı adını koydurdu İnönü olmasından iyi bence

0|0
    0|0
  • Müthiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...