Nedir galatasasaray saplantısı?

çoğu kişiye bakıyorum sürekli galatasarayla ilgili iğneleyici sorular soruyorlar? yahu neden bu kadar taktınız galatasaraya anlayamıyorum?

çekememezliktenmidir nedir ben birgün ne beşiktaşı ne feneri kötüleyici bir soru sormam ilgilenmem amac ne bunları soranlardaki?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Soruna 5 yıldız .. Onların yaptığı bu hareketler bizim büyüklüğümüzü gösteriyor

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Bak bir insan, marka vs ne olursa olsun seveninin 2-3 katı sevmeyeni vardır. Seveni arttıkça sevmeyene daha da çok artar. Bizim Gs'nin durumu da bu.. O kötü sezon hiç laf oluyor muydu bu kadar? Hayır. Neden çünkü zaten takım da iş yoktu. Ertesi sezon şampiyon olduk tabi olacaklar imparator geldi dediler geçiştirdiler şampiyonlar liginde de başarı beklenenin üstünde olunca başladılar laf atmaya. Yani bu laflar biz daha yukarılara tırmandıkça artacak :) Sadece bizim için değil her takım için geçerli bu

1|0
    0|0
  • sen sormuyorsun ama her 3 takımlada ilgili iğneleyici sorulara birçok kez şahit oldum

0|0
    0|0
  • Çekememezlik, hafiften bir aşağılık kompleksi.. Boşver...

1|0
    0|1
  • Galatasaraymı en çok Fenerbahçeye yapılıyo bu olay ne galatasarayından bahsediyon ayrıca hakediyo galatasaray başkanı çıkıpta iktiadarı övücü sözler söyleyip spora siyaset katarsa tabi iğnelerler. ?

0|1
    2|0
    • siteye bak arkadsım sorulara

• Ünal Aysalın yaptığı açıklamayı anlayamayacak kadar akılınız yokmu Rahmetli Birand Başkaban Galatasaraya kırgın herhalde istese yolları yapardı diye bir soru sordu Ünal Aysalda 20 milyondan Gs taraftarından oy alıyor kırgın olacağını zannetmem dedi başkanın orada söylediği o söz aslında bir göndermeydi yani kısacası Gs ile kırgın olursa oy kaybeder dedi bizim hiçbir oyuncumuz gidip başbakanı ziyaret etmedi sizde Alez vs Sow daha bir kaç isim daha var kim siyaset yapıyormuş gör

• Alex gibi bir yabancı oyuncu Türkiyeye gelmediğinden gitti başbakanın yanına ayrıca başbakan Fenerbahçeli adamlar kendimi gidiyo davet ediliyorlar ne dicekler gelemezmiyiz diycekler bırak bu işleri fenerbahçe kulübü Atatürk hariç hiç bir siyasi kişilğe partilere eşit mesefelidir hiç bir başkan övücü sözler yalakalık yapmaz konuşmaz aziz yıldırama iktidar yalakası diyo adam ya komedimisin nesin adam o yüzden içeri girmiş zaten .

• sana öyle rastgelmiş benim yakındakilerde galatasaraylılar fenere laf atıyolar ya da beşiktaşa

0|1
    0|0
    • valla siteye bak anlarsin

• olsun be canım fenerde kazansın ben ıstıyom fenerın uefa kupasını almasını haın degılım ben

• bu ülkede bunca sıkıntılara ve olaylara ramen tüm herkez bir oldu galatasarayı bitirmeye çalışıyoruz :)

0|1
    2|0
  • tek neden cekememe :)

1|1
    0|0
  • ' b[uA]şk bitmez. :)

0|0
    0|0
  • Öyle bişey yok boşver sen uğraşma böyle şeylerler herkes birbiriyle uğraşır .

0|0
    2|0
    • ya sorulara bakarmısın once sorulanlara gorursun

• valla arkadasım bı bak tarafsız olarak rıca edıcem

• Tarafsız bakmıştım zaten

• Öyle kişilere itin duası kabul görse gökten kemik yağar diyelim

1|0
    0|0
  • kuyruk acısı

1|0
    0|1
  • belki 18 Mart olayıdır

0|0
    2|0
    • anlıyamadım ozr dılerım?

• kesin demiyorum belki diyorum geçenki gs mardid maçında bu olay yüzünden milleti ii bozduydum :)

• Hey Allahım Galatasaray o günün anlamına bir fotoğraf koydu. Ha sabah 6'da koymuşun ha gece 1'de...

Kızlar Ne Diyor 7

• benimde dikkatimi çekiyor ya neden böyle

2|0
    0|1
  • Takımıyla, taraflatarıyla, yönetimiyle, teknik heyetiyle, teknik direktörüyle, başkanımızla, oyuncularımızla herşeyimizle mükemmel bir aile olduğumuz için oluyor bunlar.

1|0
    0|0
    • evet :) ben ilginemedigimle muhattap olmam bile ya

• bende şunu anlamıyorum gizli sorarlar gizliye kapatırlar:))

0|1
    2|0
    • küfür hakaret var mıyazdıklarımda?

• sende gizlisin ve engellediğin kişilerin senin soruna cevap vermesini istiyorsun.ve nereye kadar gizli takılacaksın.

• ben gizzli oruyorum bunun hesabını sana vermek durumunda degılım arkadasım kımseye bır hakaretım yok var mıhakaretım gızlı olup hakaret etsem haklısın

• aynen aynen,gsliler olarak hepimiz gündeme oturmuşuz ama hep kötü şekilde,bjk hiç gündeme oturmaz mesela gerçi bir zamanlar fakirlerdi diye gündemdelerdi de,unutuldu artık.

1|0
    0|0
  • Çekememezlik . Kendi takımının yapamağını Galatasaray sonuna kadar yaptı ya . Ondandır .S

1|0
    0|0
    • anlayamıyorum inan bak sayfalara sürekli gs kötülemeler fatih terime kötülemeler yatıyor kalkıyor akıllarında biz

• neyse boş ver az önce level 1 gördüm yanlış mı gördüm şimdi 4 level dogru

• Bilmiyorum valla . Anlamıyorum bende . daha dün kaydoldum :D

• Kıskanarak onurlandırıyorlar bizleri...

1|0
    0|0
  • kıskanılmak güzel

1|0
    0|0
Yükleniyor...