Evlendiniz altın kesesini damatın ailesine emanet ettiniz. Şüphelenir misiniz?

Evlendiniz düğün bitti. Bütün takılar bir çantaya koyuldu ve damat annesine teslim edildi.

1. Sizce ne zaman teslim almalısınız hemen saymalıyım diye dert eder misiniz ?

2. Aradan birkaç gün geçti saydınız beklediğinizden eksik çıktı. Miktarı bilmeden emanet ettiniz ama beklediğiniz miktarda takı çıkmadı. Kocanızın annesinden şüphelenir misiniz? Şüphenizi dile getirir misiniz suçlar mısınız?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• aklımın ucundan dahi geçirmem . çünkü öyle yapacak biri değil .elinden gelse üstüne ekler öyle verir . alsa bile sorun etmem . zaten küçük altınların tamamını ona vermeyi düşünüyorum. neticede bir hayli borçlanmış olacak .

0|1
    0|0
    • sen bir meleksin :)

• hayır sen küçük altınları onlar alsın falan diyosun yok böle bir mantık arkadaşım ne saçmalıyosun sen :D

• saçmalayan sensin kardeşim . delirdin mii okuduğunu anlamıyormusun erkek tarafı alacak diyorum onları. ben bana takılan bilezikleri zaten takacağım değil mi ? geri kalan davetlilerin taktığı altınlar da erkek tarafına kalacak

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 ) biz demeden anne getirmeli zaten.

2 ) herkes şüphelenir tabiki.

0|0
    0|0
    • anne getirmeli de gerdeğe mi getirecek :) ne zaman getirmeli :) evlendin balayına gideceksin ertesi gün balayı dönüşü alsanız sorun olur mu ? peki şüpelerini dile getirip suçlar mısın beklediğin miktarda değilse.

• ertesi gün anneye gidilir kahvaltıya bildiğim kadarıyla.gidilmeyip direk balayına gidiliyorsa da nalayı dönüşü anne kendiliğinden getirmeli.sonuçta ona takılmadı .eğer az çıkarsa şakayla karışık elbet "sanki bu kadar değildi " falan derim yani.

• Kesemi kimselere vermem ki ben :(

0|0
    0|0
  • Ailesine niye veriyor ki... Sizde durup annesi oğlum getir dediği vakit eşini al ve sayım mi olcak ya da bakilcak mi bakılsın ama anneye vermeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Vermem ki..

0|0
    0|0
  • neden emanet edeyimki banka var

0|0
    0|0
    • düğün çıkışı bankaya mı gideceksin :)

• hahaa .dügünden sonra diyorsun demek. güvendigim kise veririm .

Erkekler Ne Diyor 5

• Kese kim alırsa onun olsun...

0|0
    0|0
  • Şüphelenme olmamalı tabii ki, ek olarak takılar gelin-damatta kalır bildiğim kadarıyla onlara destek olmak gibi...

0|0
    0|0
  • bunumu düşünüyorsun arkadaş sevgilim ailesi benim ailem ne fark eder :) hayırlısıyla evlenelim

0|0
    0|0
    • onun ailesi benim ailem değil :) kız tarafı bazen bunu dert edebiliyor da dert edilmeyecek birşey olmadığını düşünenler de var mı merak ettim:)

• benim için problem değil aman parayla aram iyi değildir. fakat 3 bin tl az bulduğum için devlet memuru olmak istemiyorum :)

• Akima bile gelmez takilarin nerede oldugu. Sen sormasan dusunmezdim bile.

Ufak hesaplar pesinde kosusturmaca.

0|0
    0|0
  • Kişilik kalmamış dostum.

Damat tarafı yırtınsın , 50-60 Bin TL masraf yapılsın.Gelen takılarla damat ailesine destekte bulunacağına , alıp saklıyorlar.

olmaz böyle olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...