Spor salonu gercekten faydali mi?

Lys ye hazirlaniyorum simdi vakit harcamiyim dedim ama evde yaptigim seylerde pek etkili olmuyo. Kilo veriyorum belki ama ozellkle bel cevremde yaglanmalar var ve sekilsiz kotu duruyo. Bel simidi deniyo sanirim. İdeal kilom icim ortalama 10 kilo falan vermem lazim. Ama dedigim gibi evde kilo versem bile sekillenme saglayamiyorum bel bolgemde. Sizce gidiyim mi spor salonuna? Yakin bir yerde de var zaten, hanimlar lokali diye geciyo sanirim ucretsiz ayrica, hoca falan da var. Spor salonunun gercekten faydasini gordunuz mu? Yarin gidip yazilcam duruma gore :/

Güncellemeler:
Bugun yazıldım spor salonuna arkadaslar yarin basliyorum , tesekkurler herkese 😊

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evwt faydali olur

0|0
    0|0
    • Umarim :/ netten falan baktigimda birsuru diyet listesi egzersizler falan cikiyo ama bunlar kisiye ozel olmasi gerekiyo diye dusunuyorum ben o yuzden spor salonuna gidip hocadan bana ozel diyet ve egzersizler istemek daha saglikli ve dogru geliyo. Bir haftada 5 kilo 7 kilo diyetlerinin ne kadar saglikli oldugundan emin olamiyo insan :/

• Tesekkur ederim mutlaka danisicam 😊

• Eica ederim ama fazla takmayin bu kilo olayini. 😉

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence geç bile kaldın. Kesinlikle yazıl. Profesyonel hoca eşliğinde düzenli çalışırsan istesende istemesende vücudun ideal kilosuna döner. Dayanıklılık çalışman yeterli...

0|0
    0|0
    • Cok tsekkurler sabah gidicem yazilmak icin :) bisey daha sormak istiyorum biraz farkli gelebilir ama :) spor salonu sonrasi daha zinde enerjik mi hissediliyo yoksa yorgun halsiz mi? :) lys ye hazirlaniyorum da spor salonuna gitmemin bu anlamda olumsuz bir etkisi olur mu? :)

• Umarim oyle bir aliskanligim olur cok sevinirim :) cok cok zayif olmaktan hoslanmiyorum bir 10 kilo da ideal kilomu bulurum sanirim 😊 sadece kilo verdigimde sekillenme konusunda bir yarar elde edemiyorum sadece belli bolgelerden gidiyo , ama benim asil sorunum bel bolgemdeki sekilsizlk yanlardaki simitler. Bunu da evde tek basima yapamadigm icin spor salonu mantikli geldi. Dedigin gibi kardiyo ya da hangisi uygunsa bilen birinin yonlendirmesi iyi olacak sanirim, bilgiler icin tesekkurler 😊

• Ederim ricalar abicim...

• spor salonunun faydası olur ama o bel simidi genetik oluyor o yüzden iyileşme sağlarsın ama tamamen yok olmaz

0|0
    0|0
    • Deme ya :/ hic mi sansim yok :/ boyle kivrimli net belirgin hatlara duz bir karna sahip olmak istiyorum :( disardan bakildiginda kimse kilon var demez zaten pek anlasilmiyo , boyum da uzun degil minyon kalibina girdigimi sanmiyorum ama neden dikkat cekmiyo anlamiyorum bende, cok garip bir vucut yapim var. omuzlarim genis sayilir k gobek olarak one degilde dedigim gibi bel yanlarina falan yayilmis durumda. Disardan cok goze batmasa da ben bildigim icin rahatsiz hissediyorum ve kurtulmak istiyorum. Spor salonunda o bolgeleri calistiran aletler kullansam ezgersizler yapsam falan tamamen gitmez mi yinede? Genetikse yandik annmde falan da var :((

• Peki tesekkur ederim elimden geleni yapicam bilgiler icin sagol 😊

• rica ederim, bol şanslar :)

• Tabiki gorursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...