Kızları mutlu etme oyunu. Var mısınız?

Şöyle bir şey yaptım bugün. Otobüste gelirken güzel kıyafetli bir kız gördüm. Gerçekten harika zevkli giyinmişti. Ayakkabısı, üstü falan süperdi. Kendisi öyle çok da güzel değildi ama kıyafetleri için kendisini onurlandırmak istedim.

Yanına gidip "Afedersin, ama kıyafetlerin gerçekten de çok güzel. Topuklu ayakkabı ve pantalon uyumun da harika" dedim. O da bana "çok teşekkürler" dedi. Kızın gözlerinin içi güldü, mutlu oldu. Sonrasında iyi günler dileyip ayrıldım.

Hiçbir beklentimiz olmadan biz erkekler "hiçbir beklentimiz olmadan" böyle şeyler yapabiliriz diye düşündüm bir an. Hem güzel giyinen kızlar da bunun mükafatını almış olur. Hem belki bir gün aynısını onlar da bize yapar :)

Var mısınız?

Güncellemeler:
Bu arada eklemek istediğim bir şey var. Günlük hayatınızda ne kadar çok insana "övgü" dolu sözler sarfederseniz özgüveniniz ve hayata karşı olumlu bakışınız o denli artarmış. Bilginize ;)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben onu karşılıksız yapmam. Gitmişken numarasını da almalıyım. Maksat daha fazla mutlu etmek :)

1|1
    1|0
    • Her kızın numarasını alacak kadar kaliteyi indirmeye gerek yok dostum ;)

Ha günü gelir, gerçekten seni "çeken" bir kıza bunu yapabilirsin.

• ahaha uçmayı bilmeden...neyse :))

• o da ayrı mesele :)

Kızlar Ne Diyor 6

• vay bee çok centilmence

0|0
    1|0
  • iyi kız kafana çantasını geçirmemiş. verilmiş sadakan varmış :D yaptığın güzel bişey ama her kıza yemez :D

0|0
    0|0
    • Orada haddini bildirir ağzının payını verirdim. Yaptığına pişman olurdu ;)

• o kadar güzel giyinemiyosam ya? :((

• O zaman giyinmelisin. Bu "oyunun" amacı, kızların daha bakımlı olmalarını, güzel giyinmelerini sağlamak. Güzel giyinenleri iltifat yoluyla ödüllendirmek, onurlandırmak ;)

• Duyarlı insan :) İyi yapmışsın

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :) Bir kızın o gün bir an için odağını bambaşka şeylerden alıp "mutlu" etmeye, yüzünü güldürmeye çalıştım. Sanırım işe de yaradı ;)

• Yaramıştır :) Uçmuştur havalara

• içimden geliyorsa her türlü hoşluktan anında sözederim zaten. en son, ayakkabı tamircisine ayakkabısını getiren bir kıza gayet içten "aa ayakkabın çok güzelmiş" dedim, o da aynen senin tarif ettiğin şekli aldı

0|0
    1|0
  • bravo bnce çok başarılı bişiy yapmışınz tbrklr

0|0
    1|0
  • Güzel düşünmüşsün de iltifatı tehdit algılayan bir çok kız var.

0|0
    1|0
    • Kızlara nasıl yaklaştığın önemli bence. Tabi giyim kuşam da mühim. Mesela bugün üstümde son derece şık bir takım elbise vardı. Kızların bu yaklaşımdan bir tehdit çıkarcaklarına ihtimal vermem ;)

• Hiç..Ben de laf mı konuştum şimdi canım..

• Yo, rica ederim. Ama ben bu sitede "anonim" kalma duygusunu sevdiğim için buradayım. Beni tanımak istersen özel mesajla iletişime geçebilirim.

Erkekler Ne Diyor 8

• O öyle olmaz.

O kadar gösterişli ve güzel olan bir kadın zaten güzelliğinin farkındadır. Bir de bunu kendisine sen söylersen, pek bir kıymeti olmaz.. Rutin bir enstante yaşarsın. Zekasını övsen, belki değecek bir şeyler yaşanabilirdi gerçi ama o kadar da tanımıyorsun onu ve o kadar da zamanın yok.

Aynı şeyi, gerçekten çirkin bir kadına yap bakalım. O yere düşmüş gözlerin içi nasıl gülmeye başlıyor.. Evet, dene bunu..

0|0
    0|0
    • Şimdi ilk olarak "güzellik dışında" bir iltifat edeceksem onu gerçekten hoşlandığım kıza yaparım. Ve vakit problem olmadan mutlaka bir fırsat yaratırım. Sorun değil.

Hoşlanmadığım kızın ise "kıyafetine ya da güzelliğine" iltifat ederim.

İkinci olarak kız güzel değildi bence. Ama kıyafet seçimi çok hoştu ve bakımlı bir hatundu. O nedenle ben de mutlu olması ve giydiği şeylerin yabancı erkekler tarafından da beğenildiğini görmesi için onu onurlandırdım. Arkadaşlarına mutlulukla bahsetmiştir :)

• Bu olaydan sonra yoluna giderken arkana dönüp baktınmı?

0|0
    1|0
    • Kız benden daha hızlı yürüyordu :)

• Yalnız her kız aynı şekilde olumlu cevap vermeyebilir. Ben kafama çanta yemek istemem.

0|0
    0|0
    • Her kız değil zaten. Kezbanlar "out", bakımlı ve kibar görünümlü kızlar "in".

Güzel yaklaşırsan hiçbir kız reddedemez.

• Benim gelip gittiğim otobüste zaten herkes aynı saatte işten, okuldan bir yerlerden döndüğü için kesinlikle birbirini tanır.

Görürsem tanıdığım birini zaten söylerim.

0|0
    1|0
  • güzel bir fikir.

Yanında eşi varsa otobüste ne yapacagız ?

iltifat etmek istedim karınıza desek faydası olur mu ?

0|0
    0|0
  • Bizim semt otobüsünde yapsana bunu bir meydan dayağı hediyesi sunsunlar sana.

0|1
    1|0
    • Semt neresi? Fikirtepe falan mı :D

• oranın otobuslerıne yabancı almıyolar zaten yapamazsın :D Biz extacy içmiyoruz vede satmıyoruz welcom hacıhüsrev :D

• Mutlu olmak sakallı bıyıklı amcaların-teyzelerin de hakkı değil mi.

0|0
    1|0
  • çanta geliyorrrr ... güüümmm :D

0|0
    1|0
    • Gelirse haddini bildiririm ona. Bana kimse kezbanlık yapamaz.

• O kadar kibar yaklaşan birine karşı bunu yapıyorsa zaten kezban'ın önde gidenidir. Kezbanın önde gideniyse o kadar bakımlı ve hoş olabileceğini de sanmıyorum. Hadi diyelim oldu da bu kezban böyle güzel ve bakımlı çıktı. O zaman çantayı onun kafasına ben geçiririm o bana geçirmeden. Kezban olduğu için cezalandırılmalı :D

• kezbanlara özgürlük :))))

Yükleniyor...