Kocanızın ailesi sizi kızı gibi seviyor. Kocanızın ailesiyle samimi olmak mı istersiniz uzak durmak mı?

Sorum kızlara: Evlendiniz ve kocanızın ailesiyle aynı şehirdesiniz. Sizi seviyorlar ve kızları gibi görüyorlar samimi olmaya çalışıyorlar. Mesafeli olmak mı daha sıcak olmak mı istersiniz?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende onlari kendi annem babam gibi Severim niye mesafeli olaymki sevdigim adami dünyaya getirmisler

0|1
    0|0
    • onlar seni evladı gibi görüyosa senin de onları anne baban gibi sevmen gerekir değil mi:) güzel cevap.

• Ben üniversite mezunuyum bence onunla ilgili degil ailenden nasil gördüysen oyle bide bende esimin aileme karsi öyle olmasini isterim bu :)

• tamamen katılıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Tabikide sıcak olurum onlar benim canımın kanımın eşimin ailesi onun annesi benimde annemdir onun babası benimde babamdır

1|1
    0|0
    • çok güzel bir cevap :) şu dünyada iyilikten güzel iyi anlaşmaktan güzel ne var değil mi :)

• Farketmez :)

• cevaplar aynı yani :)

• ne kadar severse sevsin kimse öz annenin ve öz evladın yerini tutamaz.mesafe her zaman korunmalıdır

0|0
    0|0
  • sıcak olurum neden soğuk olaym ki

0|1
    0|0
    • içlidışlı sevmeyenler var ama sıcakkanlı olan sıcaklık görür sonuçta:)

• yani sonuçta bnde onlrın br ferdi olacağım soyadlarını alacağım ne gerek vrki mesafeli davranmaya

• haklısın sahiplenmek gerek :)

• samimi olurum tabikide

0|1
    0|0
  • samimi olmam sevmiyorum öyle içli dışlı

0|0
    0|0
  • Mesafe herzaman iyidir...

0|0
    0|0
    • karşı taraf seni çok benimsemiş samimi olmak istiyorsa :)

• Eşim sıcak olmamı isterse,sıcak olmak isterim..

ama ailesiyle arası bozuksa,çok yakın olmam galiba.

0|0
    0|0
  • ıyı ol ama sevıyelı davran fazla yüz verme

0|0
    1|0
  • ben samimi olamıyorum mesafeee

0|0
    0|0
  • ikisinin ortası iyidir.

0|0
    0|0
  • mesafeli

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu soruyu sorarken eşinin senin ailenle nasıl bir ilişkide olmasını istediğini hiç düşündün mü peki?

0|0
    0|0
  • Kayin tayfasina hem 2-3 adim uzak dururum. Seviyeyi korumak lazim.

0|0
    0|0
    • Ama baktın adamlar gerçekten iyi niyetli iyi anlaşıyosun seni seviyolar :)

• Beni seviyorlar eyvallah, ben de onlari seviyorumdur da arada olmasi gereken bi' mesafe de var.

Yükleniyor...