Kapat

Dün eleleydik bugün başkasıyla

15 günlük flört ve sevgiliyiz elini tuttum ve evine bıraktım. ardından 3 gün haber alamadım yalan dolan bahaneler vs. şimdi ise hiç tanışmamış gibiyiz. empati kurabilen bayanlar yorumlayabilir

Güncellemeler:
eksik bırakmışım eski sevgilisiyle tekrar devam ediyomş buda stepne hissettiriyo bana

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• sana karsı sadece onunla ilgilenmen hoşuna gitmiştr yani yanındakini vermedği duyguyu vermşndr ama sevgili gözüyle başkasnı görmüştür o da yani seninleyken değil sen varkende olabilecek sevgilisidr bence

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• nasıl boyle olabılıyo bu ınsanlar. anlamsız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızın bir anlık duygusal boşluğuna denk gelmişsin koçum sonra bir güzel kullanmış seni yaralarını sarmış sonra eskisine dönüş yapmış şimdi nolursa olsun burda 15 günlük bir emek verdin eğer bu 15 gün içinde kıza çaktıysan hiç üzülme sende takıldım say işte ama 15 gün boyunca seni kullanıp hiç vermediyse bir bardak soğuk su iç.

0|0
    0|1
  • ''Dün eleleydik bugün başkasıyla'' hani nerde başkası ? yalan başlıkla ilgi mi çekiyorsun ?

0|0
    0|1
    • ben nerdeym siz neredesinz

• Güncellemedekini zamanında söylemedin. Neyse karşısına çık iki tokat at küfür et bir de dudaktan öpücük al içinde kalmasın.

Yükleniyor...