Sizce hakem maçın skorunu etkiledi mi?

Malum Bjknin maçı vardı. Hakem olmayan korner, olmayan penaltı verdi. ihatta son dakikalar da Q7 sarıdan atmadı 2 dk sonra gitti direk kırmızı gerektiği pozisyonda 2. sarıdan attı. Sizcede hakem maçın skoruna etki etti mi.

• Evet etti tabiki.
    44% (4)33% (10)36% (14)Oy Ver
  • Hayır etmedi.
    11% (1)37% (11)31% (12)Oy Ver
  • Bjkliyim ama etti.
    11% (1)10% (3)10% (4)Oy Ver
  • Bilmiyorum izlemedim maçı.
    34% (3)20% (6)23% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Tamam kardesim hakem sayesinde yendik tamam 😄 puan bizim mi bizim.. Hadi gidin simdi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gomez'e verilmeyen penaltıyı da sorsanız tadından yenmez
    Hosagai'nin sol ayağına bakın bakalım topu alıp dönmeye çalışan Sosa'ya değiyor mu değmiyor mu?
    İlk izlediğimde "Sosa kendini atmış ya." diye üzülmüştüm, ancak arka değil de yan açıdan izlendiğinde japon oyuncunun Sosa'nın ayağına çelme taktığını ama sosa'nın ilk anda düşmeyip ayakta kalmak istemesi ve kalamaması sonucı 2-3 saniye sonra düştüğü görülüyor.
    Kendini ilk anda bıraksa bu kadar tepki olmazdı. mücadele edeyim dedi devam etti, ama edemeyince abes bir şekilde düştü. Kendini atmış gibi görüldü. Hosogai temastan sonra ayağını durduruyor

Kayserili , antepli laf yapsa anlarım da fbli yapınca komik oluyor. Sizin oyuncunuz korner beklerken size penaltı veriyorlar Allahtan korkun...

0|5
    0|0
    • Yazan ellerin dert görmesin. Tek taraflı bakıp mızmızlanan insanlara dayanamıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...