Sorum erkeklere nasıl kokulardan hoşlanırsınız en beğendiğiniz parfüm adını verirseniz?

arkadaşlar böyle geçtiğim yerde iz bırakabilceğim bir koku istiyorum ama çok pahalı da olmasın şimdi çoğu kişi ten kokusu falan demesin parfüm adı istiyorum o kadar :) erkekler bana etkileyici güzel parfümleri yazın lütfen :)

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• isim olarak bilmem ama özellikle yasemin kokusu olmak üzere gül ve diğer cicek kokuları nı severim ben

0|0
    0|0
    • hafif seviyo sanrm erkekler genelde ağır hele de şeker kokularını sevmiyolar sanırım

• diğerlerini bilmemde ben agır koku şeker baharat filan sevmiyorum kadın kokusu

• anladm

Erkekler Ne Diyor 8

• Naomi Campbel Cat deluxe

link bunun iki çeşidi var at night olanını alma. fiyatıda 100 lira filan. bence düzgün bir parfüm için normal bir fiyat.

0|0
    0|0
    • hmm kokusuna bakıym beğenirsem olabilir şişe büyük duruyo normal bence fiyatı

• 75cc olanı dediğim fiyat civarlarında.

• privacy prty mesela. ağır koku alma bayan herzaman hafif ama mis gibi kokmalı.çiçek gibi.

0|0
    0|0
  • gucci envy ya da carolin herrera 212 bayan çok iyi fresh kokulardır tavsiye ederim;)

0|0
    0|0
    • yok çokta pahalı değildi boyner mark&spencer gibi mağazalar bu ürünleri belli periyotlarda indirime sokuyolar anına denk getir kovala 265tl mesela guccı envy 110 tl ye alırsın indirimde yarı yarıyadan fazla indirim oluyor yani sadece takip etmen gerekiyor internetten alışveriş yapıyorsan dahada uygun fiyata bulabilirsin bence;)

• anladm teşekkrler :)

• yok yok dun bende sordum aynı soruyu kımse bılmıo ole bı parfum

0|0
    0|0
  • bvlgari jasmin noir bayılıyorum bu kokuya :(

0|0
    0|0
  • hacı misi kullanıyorum genelde.

0|0
    0|0
    • dalga geçmeseniz keşkeeeee kız parfümü sordm arkadaşımm

• Doğrudur bende 10 liraya aldım dışardan :D fark yok :D ne yapıcam 50 60 lirayamı parfüm alacam bir kıza :D

• pintii :D

• Kızdan hoşlandıysam kokusundan da hoşlanırım. Özellikle beğendiğim bir koku yok.

0|0
    0|0
  • sirke ile karışık terimsi kusmuk kokusu karışımı birşey

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...