Taşınmayı sever misiniz

yoksa bıraksalar bir ömür aynı yerde yaşarım diyenlerden misiniz? ben seviyorum acıkcası rutini biraz da olsa bozuyor

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ev degiştirmekten bıktım yordu bu İstanbul beni, ev arkadaşı arıyorum askdjadlkjdflkf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bulundugu yeri cok fazla begenmeyenler ve evi cok sevmeyenler tasınmak icin can atar

0|0
    0|0
  • neden kurulu bir düzen bozulsunki..başka bir yere taşın ayak uydurmaya çalış..ama şuan olduğum yerde herkesin bir sevgisi saygısı var..

0|0
    0|0
  • evet taşınmadan hatta evden çıkmadan yaşarım :)

0|0
    0|0
  • bende severim değişiklik hareket getirir zırt pırt olması yorar tabi ama 2-3 senede bir farklı yerler iyi olur bence;)

0|0
    0|0
  • ceketimi alır nerde akşam orda sabahlarım :)

0|0
    0|0
  • yok sevmem cunku babam sunu yap bunu yap kendi yapamiyor banada firca atiyor:D

0|0
    0|0
  • 2 kez taşındık.. Kendi evimdeyim artık biryere gitmem sanırım :)

0|0
    0|0
    • bilge bir emlakcı der ki ev sahibiyseniz bir eviniz olur kiracıysanız bütün evler sizin :)

• ooouuu fakir hissettim kendimi :)

• abi yok neyseki telasi buyuk ben tek bir evi tercih ediyorum tasinmak mi asla:)

• tasın deseler anında tasınırım diyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevmem hiç hem de.

0|0
    0|0
  • Bu yaz %90 taşınıcaz hem yeni ev hem yeni şehir hiç istemiyorum :((

0|0
    0|0
  • Sevmem eziyet ve çok maliyetli :/

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum.o kadar çok taşındım ki artık valiz-koli vs görmek bile istemiyorum.

0|0
    0|0
    • biz de ikide birde taşınıyoruz. son 15 yılda 10. ev taşınamadık mı sıkılıyorum ben artık :D

• :) yazık sana da.bu yıl sabitledim şükür:)

• Yeni yerler güzel şeyler yapmak dediği gibi renk katar rutinder azda olsa kurtarır

0|0
    0|0
  • severim yeni bir wc yeni duvar yeni kapı:D

0|0
    0|0
  • ben çok severim yeni insanlar falan tanıyosun çok hoş

0|0
    0|0
  • Sevmem. Eşyalarım kayboluyor zarar görüyor.

0|0
    0|0
    • sorma ya 6 ay önceki taşınmadan sonra hala tarak diş fırcası vs kayıp. bakalım salı yine taşınıyoruz belki ortaya cıkar :D

• Aman kaybolan tarak diş fırçası olsun.Annemle babam evlilik cüzdanlarını kaybetmişlerdi hala daha bulamadılar.

Yükleniyor...