Neredesin iki gözüm :/ ?

Yeni stad olduğundan olabilir fakat bana hiçte İnönüde Futbol oynuyormuşuz gibi gelimiyor stad aynı premier lig stadlarına benzemiş gözüm hep Kapalı tribünü aradı :/
Neredesin iki gözüm :/ ?
Yeni stad hakkında gözlemleriniz nasıl?

Güncellemeler:
@e-Ben şampiyon seninde görüşlerini alalım :D

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Allah aşkına bunlar nasıl seyirci çoğu marşlarımızı bilmiyor 3-2 olduktan sonra dakika 86ya kadar stattan tek ses çıkmadı sanırsın maç 3-4 oldu. Takıma destek olacaklar susup izlediler. Ben evde delirdim. Çarşıyı falan beğenmiyoruz ama Beşiktaşlıysan da evde oturur gibi izleme yani bir zahmet maçı.

0|1
    0|0
    • Maça giden arkadaşlar çoğunluğu belli kelli felli arkadaşlarımızdı bizim tribünden öyle 1000 1200 tl verip Kapalıdan maç izleyecek adam zor zaten adam o kadar ücret alıyor çalıştığı yerden

• Yazık yani ben hiç böyle beklemiyordum ilk maçı beklentimin çok altında bir taraftar çok altında bir takım vardı.3 sene beklemişiz biz o stadı o biletleri almak isteyen 450 bin kişi vardı ama beyefendiler maç 3-2 olunca susuyor. Yazık gerçekten yazık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk göz ağrısı unutulmaz deşme yaramazı :)

0|1
    0|0
  • yok bana nou camp stadı gibi geldi :/

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım TT arenaya 5 sene geçti yeni ısındım . TT arenayı seviyorum Ali Sami Yen den katlarca güzel ama Ali Sami Yen benim için çok farklı orası gerçek bir cehennemdi. Ama olsun İnönü ali Sami Yen devirleri geçti Artık TT Arena vodafone arenaya ısınıcaz iki Stadyumda gayet güzel tabi sizinki eski yeriniz o yüzden dahada iyi

0|1
    0|0
  • ee bizde burjuva olduk artık ))))) çekirdek çitleyelim

0|1
    0|0
Yükleniyor...