Beşiktaş - Bursa maçında hakem Barış Şimşek'i nasıl değerlendirmek lazım?

Beşiktaş çok sevdiğim bir takım. Bu soruyu sorarken Beşiktaş düşmanlığı yapmadığımı baştan belirtmem gerekir.

Hakem kararları bana göre korkunçtu. Çok güzel bir geceyi gereksiz yere gererek bir çuval inciri berbat etti.
Siz ne düşünüyorsunuz hakemin performansı için?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bence de çok iyi yönetmedi. Genel olarak bakarsak Beşiktaşı tuttu ama şunu da söylemeden edemicem. Bursa sahaya maç oynamaya gelmemiş sadece Q7 ve sosaya yapılanlardan 2 kırmızı çıkardı. Adamlar o kadar sert giriyor ki Biri sakatlanmadığı için şanslıyız.

Q7ye gelince ilk hamleyi yaptığında atılmalıydı. Son kartları da anlamadım neden bursasporluya direkt kırmızı verilmedi hem yaptığı hareket sert hem de %100 gol pozisyonu kalede kaleci yok. Başka yakalayacak kişi yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Beşiktaş'a sempati duyduğunuzu söylemiştim. 😊
    Maçı izlemediğim için yorum yapamıyorum. Son zamanlarda genel anlamda düşüş yaşıyoruz. Büyük takım olmak ya da final takımı olmak kaliteli oyun sergilediğimiz anlamına gelmiyor.

0|3
    0|0
  • Yeni stada hayırlı olsuna gelmiş gibiydi herşeye rağmen Bursa 2 gol atmayı başardı sonuçta atmosfere göre bu da bir başarıdır.

0|1
    0|0
  • Bursaspor taraftarıyım. Yeni stadyumunuza hediye edilmiş maç. Elinizi vicdanınıza koyarak izlediyseniz neyin ne olduğunu görmüşsünüzdür ezeli rakibimiz beşiktaş.. Esefle kınadığım bir olay daha Quaresma nasıl bizim futbolcumuza saldırır herkes kendi çöplüğünde öter gerçekten doğru ama sayılı gün çabuk geçer Bursa Timsah Arenada Quaresma başta olmak üzere o takım gömülecek.

0|0
    0|0
  • Öncelikle BeşiktAŞK💜,
    Bence de hakem korkunçtu

0|1
    0|0
  • İzlemedim bjklileri tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • Ya ne güzel yönetti adamcağız abartmayın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İki taraf adına da berbattı hakem, her zamanki gibi tek taraflı düşünen bir güruh var, Bursalı oyuncular kaç kere kırmızı karttan yırttılar, hele o son dakkada Quaresma'nın o kadar dellenmesinin sebebi neydi sanıyorsunuz? O japon i. ne altı yedi kere resmen tekme attı ki bir pozisyonda Atiba'nın baldırına tabanda vurdu, direk kırmızı karttı hakem sarı bile vermedi.

0|2
    0|0
  • Hakem kararı taraflı gibi geldi bana.
    Ama bjk penaltısını doğru buluyorum.
    Bursasporun'da hakkının yendiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Objektif olamayan Beşiktaş taraftarlarına bir şey anlatmak boş... Federasyon devreye girmiş... Zaten açılışta da Yıldırım Demirören kendini beşiktaşın başkanı ilan etmişti... Hakem gereğini yaptı...

0|1
    0|0
  • Barış Şimşek sayesinde 3 puan aferin işlerine gelmeyince beşiktaşın hakkı yendi diye ağlamasını iyi biliyorlar

0|1
    0|0
  • Penalti hataliydi, Quaresma'yi bir onceki hareketinde atabilirdi fakat kavganin ciktigi pozisyonda hemen oyunu durdurup Hosegai'yi direkt oyundan atabilirdi cunku kale bostu. Oyunu durdurmakta gec kalinca is cigirindan cikti. Ama o da cok pislik bir adammis ki her pozisyonda yuzunu tutup aci icinde kivrandi yuzune temas olmadigi halde. Besiktas lehine daha fazla olmak uzere cok kez hatali karar verdi. Saha etkisi cok fazla konustu, keske daha temiz kazansaydik ama yine de macin tek hakimiydik. 2 pozisyon, 3 isabetli sutla 2 gol attilar. Skorun hakki bu bile degildi. Hakem sayesinde kazandi denemez Besiktas icin.

0|0
    0|0
  • Staddan, taaftardan etkilendi tabi.

0|1
    0|0
  • Yanlı olarak bakmıyorum olaya adamlar pirasa doğrar gibi bjk yi doğramaya gelmisler resmen...
    Japon futbolcu neydi oyle yahu nasıl sahada kaldı 90 dakika? :O
    Bence BJK sonuna kadar haketti hemen galibiyete b. k atmayalım 90 dakika izleyin bir maçı öyle konuşun... NET.

0|0
    0|0
    • "bok atmak" tabirini size iade ediyorum. Tatsız ve çirkin bir söylem.
      Paylaşılan yorumlarda hakemin kötü olduğunu herkes kabul ederken sizin olayı Beşiktaş'a yontmanızın mantıklı açıklaması fanatiklik olarak nitelendirilebilir. Zira Kullanıcı ismini bile kulüp aidiyetine bağlayan birisinin fanatik olması şaşırtıcı değil. Bu pencereden bakan birisinin tarafsız olmasını beklemek saflık olurdu.
      Yıllardır evimde Digiturk'üm var. Maçları da seyrediyorum. Bir önerme yapmadan önce hiç olmazsa boşa basmamak adına sorun ki işte böyle tırtlamayasınız.
      İyi habere gelince, sizin gibi tırtlayan birisiyle bir daha muhatap olmayacağım için bunu yüzünüze vuramayacağım. Allah size akıl fikir versin ki bir daha böyle boş ve anlamsız yorumlar yapmayasınız.

• Hakem olana çalmadı olmayana çaldı ve hatasını telafi etti.
    Son dakika da Quaresmaya faul yapıldı ve hakem faulü çalmadı ! Orada oyuncunun üzerine gidip dokundu ama oyuncu sanki yumruk yemiş gibi kendisini yere attı. ( sadece sarı kartlık pozisyon ve hakemin kararı doğru ama faul çalmadığı için de yanlış.)

Son alarak da Beşiktaş şampiyon ağla fener ağla ahaha

0|0
    0|0
  • hakemin performansı beşiktaş maçlarındaki diğer hakemlere göre çok da kötü değildi. bunlar kıskananların uydurduğu şeyler.

0|0
    0|0
  • he he hemen hep aynı bjk fb gs hepsinin taraftarı aynı

0|0
    0|0
  • Federasyonu devleti herkes birlik olmus

0|0
    0|0
  • Gomezin penaltısını verse bu kadar elestirilmezdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...