Olmayan penaltıdan gol, Olmayan kornerden gol Beşiktaşın haklı galibiyet aldığına inanıyormusunuz?

Sosyal medyada Barış şimşek konuşuluyor Ne düşünüyorsunuz? bence 2 gol de hakemin hediye ettiği goller.

Güncellemeler:
Anca taraf tutarsınız her sene renk değiştiren cimbom taraftarı ve 20 yılda 2 şampiyonluk görmüş hata oldumu şöröf şöröf diye bağıran kendi lehine hata oldumu görmezden gelen bjk taraftarı
Barış Şimşek sayesinde 3 puan aferin size işinize gelmeyince besiktasin hakkı yendi diye ağlamasıni iyi biliyonuz

0|1
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır tabiki kırmızı veremedi 2. sarıdan gitti Q7 tokat attı birisine. Direk kırmızı veremedi bu sefer 2. sarıdan attı. Adam ile 30 santim var arasında hakem ile 2 metre ilgin. Şikeli lige hoşgeldiniz.

0|0
    0|0
    • Olmayan kornerden ve penaltıdan bahsediyorum tekrarına bak öyle konuş

• Ben bunları ilave ettim zaten 30 santim adam ile yan yana Sosa hakem ile 2 metre Tff el atmış lige. Bjkliler diceği tek şey. Fenere de böyle karar veriliyor ve bir yorum gördüm hakem 1 dk fazla oynatmasa Q7 oyundan atılmıyacakdı sapol maçı katleden Q7 oyundan atmak isteyen hakem yazmış biri.

• kendilerine hata olunca şeref şeref diye bağırırlar kendi lehine hata oldumu görmezden gelirler anca

Kızlar Ne Diyor 3

• İnanıyorum fbliler yiyemedi heralde

0|1
    0|0
  • Beşiktaş kazanmissa iyidir la djdj

0|2
    0|0
  • Öyle veya böyle kardesim yendik mi evet hadi bb 😂

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne zaman ağlamayı bırakacaksınız ya. Ne çabuk unuttunuz şenerin ve nanin aldığı olmayan penaltıları.

Ben o pozisyona net penaltı demiyorum bana da ilk uzak çekimden görünce değil gibi geldi ama yakın çekimde acaba dedim çünkü adam topa hiç temas etmiyor bir gram bile dokunsa dengesini bozacak faul o da penaltı

2|4
    0|0
    • Kendilerine hakem hatası olunca şerefliyiz şerefli lafı. sonra kendi lehine verilen hatalarda görmezden gelmek çelişkilisiniz.

• tamda o poziyondan bahsediyorum naninin verilen penaltısı dün izledim hatta kesinlikle olan penaltımızı vermediler sonrasında hatasını telafi etmek için burda naniye penaltı verdi olay bundan ibaret orda penaltı oldu hakem vermedi sonra telafi için buna verdi gündeme bile düştü eleştiriler gelmişti bizde herşeyin cevabı hazır sana diyorum tek haksız olabilir diyeceğim volkan şenin penaltısıdır

• Tamam o zaman buna normal diyorsan iyi izle gomezi düşürüdüler o net penaltıydı onu vermedi bun verdi o zaman buna da tepki verme. Mehmet topal ile ilgili ne diyorsun ne oldu hiç ona ses çıkarmıyorsun?

• Olan penaltıyı çalmayınca olmayana çalarak hatasını telafi etti :)
    Bursaya ilk yarıda verilmeyen kartları da konuşun.
    Son dakika da quaresmaya faul verilmeyen pozisyonu da konuşun.

Şampiyon Beşiktaş.

0|1
    0|0
  • Maçı izlemedim açıkçası Beşiktaş 3-2 yenmiş sanırım

0|0
    0|0
  • Birileri kıskanmış 😃 fenerin aldığı olmadık penaltılara sayın

0|1
    0|0
  • maç beşiktaşın hakkıydı lan

0|0
    0|0
  • gomezin penaltısını vermedigide konuşuluyo ve olcayın ofsayt denilen golü

0|0
    0|0
  • Haksız yere penaltı kazanan adamlar ne haddine bizim pozisyonlarımızı eleştiriyor anlam veremiyorum?

Tamam ortada penaltıya ait bir pozisyon yok kabul ediyoruz fakat işte önce kendinizden başlamaya baksan iyi edersin.

0|0
    0|0
    • şuana kadar haksız penaltı aldığımız bir maç söylerim sana oda rize maçı volkan şenin penaltısı geriye 4 tane mi ne kalıyor onların hepsi hakiki penaltıdır izle gör

• Hangi 2gol?

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ı kendinizle karıştırmayın sarışınlar!

0|2
    0|0
    • Beşiktaşın aleyhine hata oldu mu şöröf şöröf diye bağıran ama beşiktaşın lehine bir hata oldumu görmezden gelen bir adet çelişkili taraftarsın.

• şike mike fenerin şampiyon olmasın istemiyorum. küme düşmesi gereken takım şampiyonluga oynuyor.

0|0
    0|0
    • Sen Gslisin belli siz kümeye oynuyorsunuz diye mi böyle düşünüorsun.

• @Komikinsan1 bak diyorum ki kanıtlansın soruşturulsun davalık olsun olay. ben koyu fanatik bir galatasaraylı değilim her maçını izlemiyorum ama renklerini seviyorum taraftarımız çirkef değil fazla onları seviyorum. şu ükenin çoğu fb şampiyon olmasını istemiyor . sırf bu şike olayı yüzünden.

• Çirkef değil mi. İşte sende konuşuyorsun ya. Yazık.

Yükleniyor...