Hep Fenere haksız penaltı verildi diyenler?

Hep Fenere haksız penaltı dediniz de bu gün size Bjkye verilen penaltı konusun da suscakmısınız yoksa birkere oldu mu diyeceksiniz ya da en kötüsü o penaltıydı mı diceksiniz. Merakla bekliyoruz görüşlerinizi. Peki penaltı penaltı mıydı.

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Penalti degildi , hakemler oyle saydi.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gomez'e verilmeyen penaltıyı da sorsanız tadından yenmez
    Hosagai'nin sol ayağına bakın bakalım topu alıp dönmeye çalışan Sosa'ya değiyor mu değmiyor mu?
    İlk izlediğimde "Sosa kendini atmış ya." diye üzülmüştüm, ancak arka değil de yan açıdan izlendiğinde japon oyuncunun Sosa'nın ayağına çelme taktığını ama sosa'nın ilk anda düşmeyip ayakta kalmak istemesi ve kalamaması sonucı 2-3 saniye sonra düştüğü görülüyor.
    Kendini ilk anda bıraksa bu kadar tepki olmazdı. mücadele edeyim dedi devam etti, ama edemeyince abes bir şekilde düştü. Kendini atmış gibi görüldü. Hosogai temastan sonra ayağını durduruyor

Kayserili , antepli laf yapsa anlarım da fbli yapınca komik oluyor. Sizin oyuncunuz korner beklerken size penaltı veriyorlar Allahtan korkun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Hakemin çalmadığı penaltıya sayıp susun !

0|2
    0|0
    • Hangi penaltı.

• Hmm dün 2. dakikada ofsayttan gol ye. Sonra olmayan kornerden Bjk gol atsın sonra olmayan penaltıdan gol atsın. Sonra hakmler Q7 atmamak için mücadele etsin sonra Bjkli çıksın alın terimizle şampiyonuz desin. Siz ilk Fenerli yenin sonra gelin hakemlerle değil ama.

• Lig başından beri hakem hatalarını hesaplarsak siz karlı çıkarsınız :)

• Evet penalti degildi. Lakin siz tarla surup ekinleri bicerken, biz Cem Papila gibi bir satilik hakemin gazabina ugruyorduk.

0|0
    0|0
  • Federasyon baskani Besiktas baskani olarak hos geldinjz der stada cumhur baskani basbakan resimleri asilir devletin arka bahcesi olmus klup ne beklersim

0|0
    0|0
    • Haklısın Fenerin rakibi ofsayttan daha 3. dakika gol atar. Bjk penaltı olmayan pozisyonda gol atar sonra haklı şampiyonuz derlen.

• Gomezin düşürüldüğü pozisyon penaltı değilmiydi hatasını telafi ettş hakem adam olucakdınız adamm 😊

0|2
    0|0
    • kırmızı veremedi 2. sarıdan gitti Q7 tokat attı birisine. Direk kırmızı veremedi bu sefer 2. sarıdan attı. Adam ile 30 santim var arasında hakem ile 2 metre ilgin. Şikeli lige hoşgeldiniz.

• Anlıyorum seni biz sizin her maç penaltınıza ses çıkarmayalım ya çaykur rize maçı örnek 2 penaltı ayıptır ya kıskanıyorum sizi tescilli şikecisiniz 😊 dicem olmiycak ben yatmadım cübbeliyle metriste 1 sene 😂😂

• Hmm sende haklısın. İbrahim Akın'a yarış atı aldım diye Bjkden açıklamasını okumadın dimi sana Feneri okudun size acıyoruz. Hem 2 golu beleş korner olmayan penaltıdan at sonra Q7 2 kere atılması gerekiyorken atılmasın sonr açık biz şampiyonuz siz 2. bile olamzzsınız bu ligde 10 yıldır olamadığınız gibi.

• 4 yıldır size çalışıyor hakemler

0|0
    0|0
  • adam ceza almasın diye q7 yi tutdu kucakladı daha ne diyim

0|0
    0|0
  • Fener kaç beleş penaltı aldı bjk kaç aldı

0|0
    0|0
    • Fner 2 Bjk 4 aldı.

• Quaresma kırmızı kart yedi zaten fenerli olsa vermezlerdi ama emre hic kirmizi gormezdi

• ilk pozisyonda kırmızı veremedi 2. sarıdan gitti Q7 tokat attı birisine. Direk kırmızı veremedi bu sefer 2. sarıdan attı. Adam ile 30 santim var arasında hakem ile 2 metre ilgin. Şikeli lige hoşgeldiniz.

Yükleniyor...