Sevgiliniz,eşiniz size bir tokat atsa n'apardınız?

Annenizin gözleri önünde size tokat atıp boğazınıza yapışsa resmen şiddet görseniz n yapardınız ? Acaba refleksmiydi yoksa evlendigimde şiddet görür müyüm? Düğün salonu vb düğün hazırlıkları yapıldı ayrılmak istedim ama namus die ölümle tehdit etti kişiliği bozuk psikopat bu adam. Sürekli ağlıyorum ne yapmalym lütfen rencide etmeden mantıklı cvb verin. Eğer kalırsam ailemdede baskı ve şiddet var.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• zararın neresinden dönülürse kardır. böyle davranan adam her an herşeyi yapabilir. yolun başındasın ve elini ateşe atayımmı atmayayım mı diye düşünüyorsun.. bak benim kuzenim vardı adamın evlenmeden önce hareketlerinden huylanmıştı ve bıraktı sonra o adam başkasıyla evlendi ilk gece kızı fena halde dövmüş.. umarım hakkında hayırlısı olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık diyorsun yani.ikiside mantıksız ama kötünün iyisi yine aileni seç.ne yapacaksın başak elin itinden şiddet görene kadar yine aile ailedir.

0|0
    0|0
    • Babam ondan dahada beter.

• Yani bacı insanı kitliyosun ne denirki artık herzaman bir yol vardur diyicem ama ben bile inanmıyorm dediğime çizdiğn tablodan sonra yine derman Allahta

• uzaklaş ondan evlilik bile hayal etme

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun zor evlenmemegibi bir şansın varsa değerlendir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de onu şiddetle okşarım sonra da siee...

0|0
    0|0
  • ah canım kıyamam ben sana evlenme kesinlikle psikopat o aynen.. aile ne kadarda kötü olsa elin adamının dayagını çekecegıne ananın babanın zulmünü çek daha iyi sonuçta anne baba o ise bir yabancı

0|0
    0|0
  • O bana atar ben de ona atarım sonra birbirimize bakarız ve öpüşmeye başlarız.

0|1
    0|0
  • azını yüzünü kırarım kim bana vuracak ulen sinirlendirmeyin beni.

0|0
    0|0
  • terkederim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...