Mersin maçında Fatih Terim çirkeflik yapmasa maç kaç kaç biterdi ?

Soru başlıkta yazılı, tıpkı fenerbahçenin bursa spor maçında aziz yıldırımın yaptığının aynısını fatih terim yaptı. Hakem fatih terimi attıktan sonra sahaya giren taraftarlardan korkmasa en az iki kırmızı kart verirdi. Penaltı penaltı değildi. Mersinli oyuncuların ayakları birbirine dolaştı ilk yarıdaki oyunlarından eser kalmadı. Hadi bu maçı fatih terim manupile etti ama alacağı cezalarla gelecek maçları kim manupile edecek ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• bu maç nasıl bir futbolcu için arkadan yapılan bir faulle topa veya gole gitmesini engeller gibi fatih terim ve sahaya giren taraflarında galibiyete giden karşı takıma yapılan bir faul gibi etkilemiştir.mersin motivasyou yitirmiş,engellenmiş bir şekilde mağlup olmuştur.kesinlikle etik değildir.

0|0
    1|0
  • imparatorumuz böyle işte,yapacak bir şey yok sonucu galatasaraylı olarak bekliyorum,her şey çok boş olmuş,koymuş ta!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Galatasarayın kazanmak için hakemlere ihtiyacı yok Galatasaray hakemlere RAĞMEN lider ve sezonunda inşallah Lider kapatacağız Terim kendi oyuncusuna sinirlendiği için Tribüne gönderiliyor böyle saçma şey olablirmi?Galatasaray gelecek maçları 11 aslanı ile kazanacak

3|2
    0|1
    • terim itiraf etti hareketim hakemeydi dedi.

• Yok değilim kardeş.

• Terim Hamit'e kızdığından tribüne gönderildiğini ancak tribüne gönderilirken böyle saçma bir karardan gönderdiği için daha sorasını hakeme tepki olarak yaptığnı itiraf etti. Yani hakem olmasaydı yine 3-1 alırdık .

• Fatih Terim ile Aziz'in yaptığına aynı diyorsan at gözlüğüyle bakıyorsundur olaylara. Aziz Yıldırım tee locasından indi oraya kadar sırf hakeme iki çift laf etmek için. Fatih Terim topu yere vurdu. Oraya kadar bişey yok ama sen sırf topu yere vurdu diye adamı atarsan oyun dışına sinir edersin. F.T zaten dışarı atıldığını öğrendikten sonra yaptıklarını kabul ediyor. Aynı maçta Mersinli oyuncu da topu yere vurdu neden sarı kart görmedi ? Neden ? Penaltıya penaltı değil diyorsun saçmalığa bak ayakları dolanmış bu kafada maç yönetilir mi ? O zaman herkesin ayakları dolansın penaltı sayılmayacaksa. Dany'in kırmızısına bişey demiyorsun alt tarafı ikili mücadele var kollar filan Drogba'yı resmen kesiyor herif penaltı değil...

0|0
    0|0
  • 10 kişi rakibi karşısında 1-0 olan mersinin kaybetmesini beklemediler.en azından 1 puan alabilirdi

0|0
    0|0
  • sizin gbileri öldürmek istiyorum bos bos konusup adamın asabını bozuyosunuz hakem maçın içine etti asıl taraftarı provoke etti bastan sona yanlıs bir maç yönetti mersinli futbolcu topu yere vurdu sarı kartı olmasına ragmen vermedi danny gösterdigi kırmızı kadar saçma bir kırmızı görmedim yigidi öldürün hakkını verin biz mi dedik futbolculara ayakları dolassın diye galatasarayın büyüklügü karsısında ezildiler büyük takım örnegi gösterdik her takımın gösteremeyecegi

0|0
    0|0
  • belli olmaz bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...