Squat hakkında bilgi verirmisiniz?

meraba benim vucudum fit ama üs baccağımı sıkılaştırıp kalçamı dışa doğru bombeli yapmak istiyorum squat hareketi bunlar için uygunmudur

0|1
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Squat istediğin sonuç için en uygun hareket. Yalnız sadece squat yapmak yerine biraz daha çeşitlendirirsen hareketlerini çok daha iyi sonuç elde edebilirsin. Dumbbell lunge, leg extension, leg curl ve squat dörtlüsüyle çalışmanı tavsiye ederim.

Ayrıca eğer istediğin şey hacim artışı ve şekil değişikliği ise ağırlıklarla çalışmanda fayda var :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ağırlakla çalışıyorum başlayalı 2 gün oldu günde 60 squat giderek artırıryorum umarım 1 ayda kalçam enine değilde dışa doğru çıkar

• cok cok tesekkürler 24 saat gecince eig sececeğim kesinlikle

• Hahah teşekkür ederim :) herhangi bi' sorun olursa mesajla da sormaya devam edebilirsin. Er ya da geç bi' yanıtım olacaktır... Güzel günler

En İyi Kız Görüşü

• uygun ama mucize bekleme ve çok çalışman gerekiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• squat tüm vücudu çalıştıran compound bir harekettir hem kalça hem bacak hem karın hem diğer eklemleri..

0|0
    0|0
  • Evet en uygun hareket budur. Ama bir püf noktası hareketi yaparken aşağı inebildiğin kadar in.

0|0
    0|0
  • agırlılla squat dumbell lunges suımo squat vs uygu temel hareketler ve beslnemende ıyı olmalı

0|0
    0|0
  • söz gümüşse squat altındır

1|0
    0|0
  • Zayıf bırımısın sen ☺️

0|0
    0|0
  • Boyun kilon kaç?

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Beslenmene dikkat etmelisin.
    Squat videoları izleyerek yapabilirsin ama fitness daha yararlı olacaktır

0|0
    0|0
  • faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • Yputuba squat yaz ordan yürü

0|0
    0|0
  • Evet tabii ki :D