Kızlar flörtte karşınızdaki erkeğin burcunu öğrendikten sonra burcuna göre davranır mısınız ?

Anlatmak istediğim şu, bir erkekle flört ediyorsunuz ve burcunu öğrendiniz hemen internetten özelliklerine bakıp, özelliklerine göre davranır mısınız ? ya da sitede atıyorum oğlak burcu erkeği ile yengeç kadını anlaşamaz dediği için uzaklaştığınız oldu mu ? ya da tam tersi çok iyi anlaşır dediği için yakınlaştığınız oluyor mu ?

Kısacası burçlar flörtünüz de ne kadar etkili ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• burç özelliklerine bakıp taşıyıp taşımadığına bakarım ki taşıyorsa ve uymuyorsak bu fikirlerimi değiştirmez.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır.

0|0
    0|0
  • evet ben davranırım geenelde

0|0
    0|0
    • hmmm faydasını gördün mü peki ?

• kusura bakma ikizler deyince kendimi kaybettim :D durduramıyorum bunu :D

• Koç değilse şansı yok.

O kadar malım.

0|0
    0|0
    • oha koçlarla mı ? yuh nasıl dayanıyorsun :D

• Yengeç burcu olduğunu öğrendiğim anda meme açıyoruz.

0|0
    0|0
    • sonra burada herkes yengeç burcu çıkar ama dikkat et.

• ben yengeç burcuyum valla yengecim hatta ben direk yengecim valla bak :D istiyorum onları :D uğhhh :D

• asdgkljgsaafklkfsaa

• ben denedim hic etkili olmuyor

0|0
    0|0
  • hiç etkili değil :D

0|0
    0|0
  • hayır. önemli olan insanlık.

0|0
    0|0
    • Beni Neden Kandırdın O zaman :)

• hea öyle :D

• hayır tabikide

0|0
    0|0
  • etkisiz

0|0
    0|0
  • Koç burcu çok flörtözmüş.

0|0
    0|0
    • yatakta hangisi en iyisiymiş peki ? :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızlar ne yapar bilmiyorum ancak öyle biriyle karşılaşırsam(tamamen burçlara odaklı) uzun süreli olmayacağı belli olmuştur. Zorlamaya gerek yok...

0|0
    0|0
  • çok saçma ya insan doğacağı tarihi kendisi seçemiyor ki. doğduğu tarih aralığına göre davranış sergilesin.

0|0
    0|0
    • burçların kökeni zaten dini inançlar şaçma bulman beni şaşırttı :D zoidac çemberidir. Gök yüzündeki yıldızların mı bizim kişiliğimizi etkiler yoksa anılarımız, yaşadıklarımız ve yaşadığımız coğrafyanın kültürü mü belirler. hatta bu zoidac çemberinin bir kısmından hristiyanlıkta etkilenmiştir. :D tamamiyle saçmalık ama bunu kızlara anlatınca ben kötü oluyorum. ben inanıyorum diyor saçma bulamazmışım :S

• sen iyice bir araştır. öyle internetten bulduğun her yazıyı da kabul etme ama.

• Araştırdım, bence sende araştır. faydası olur

• Yay burcuyum, 'ııyyy' diye bayanlar olmuştu. Taaki görünceye kadar :)

0|0
    0|0
    • ben göstersem beni de severler mi ? çok mutlu ederim onları.

• sağol mübarek bir ara cemaatimize uğrada çay demleyeyim sana.

• Birader, ne anlamsız anlamsız konuşuyosun. Birşey yazacaksan git yaz. Benim yazıma niye yorum yapıyosun.

• burçlara göre davranıp, piskolojiyi sıkıştırmaya gerek yok. (: kendiniz gibi olun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...