Üst bacağa acil yardım meselesi?

Arkadaşlar boyum 1.60 gayet kısayım ve bu yıl ilk defa 50 kilo olup birde üstüne çıktım. Kesinlikle karın ve bel bölgemle alakalı bir problemim yok hatta belim aşırı ince fakat kalça ve üst bacak kısmım ciddi anlamda kilo aldı. Bu durum haliyle ağır hissetmeme ve yürürken bacaklarımın ağrımasına sebep oluyor. Üst bacak kısmını inceltmek adına egzersiz ya da buna yönelik beslenme düzeni sağlamak amaçlı yardımcı olur musunuz? (bu arada kaslı yapıda bacaklarım olduğundan daha fazlası kaslanmasını istemiyorum) şimdiden teşekkür ederim.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bacak hareketi yapma, Kaslanırsın. Hemde bacak hareketi yapmak demek bacaktaki yağların erimesi demek değildir. Yani bölgesel yağ eritme diye bişey yoktur. Spor yapmadan, düzenli beslenerek daha iyi yağ yakabilirsin. Düzenli beslenme, spordan daha çok yağ yakar. İstiyosan sana beslenme tablosu hazırlarım.

1|1
    0|0
    • Bu şekilde bir yetkin ya da profesyonel bilgin varsa çok isterim

• Beslenme tablosu istiyo musun? @bonnie_

• Değişiyor fakat sebze ağırlıklı çoğu zaman

En İyi Kız Görüşü

• ust bacak ıcın bısıklet sur bol bol pedal cevır.. merdıven cık... yurumek en ıyı spor bence... en etkılı acık hava yuruyusu

1|0
    0|0
    • Şöyle ki okuluma arabayla gitmek yerine yürümeyi tercih ediyorum erken çıkıp 50 dakika kadar yürüyorum ve bisiklet olayı da daha fazlası kaslandırıp şişmesine sebep olur mu diye düşündürüyor

Erkekler Ne Diyor 6

• Koşarak orada bulunan yağları eritebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Internet squad hareketinin yapilis videosunu izlemeni yalniz sadece bununla yetinmeyip bisiklete binme veya yuruyus gibi seyler yapabilirsin bacagini eritmn icin soyleyebilcegim hareketler var fakat kaslanmasin diyosun ama dozunda yani biraz bacak kasi bacaklarini inceltip kalcani toplamana yarar daha iyi bir gorunum olur dusun derim ayrica 1.60 kizlar icin asiri kisa bir boy degil

1|0
    0|0
  • kardıo yap ıp atla kosu bandı ve bacak sekıllendırıcı squat dumbell lunges gbı haretleırı setlerle yap beslenmenede proteıne agırlık ver

1|0
    0|0
  • Kardiyo. Kardiyo yaparsan kilo verirsin, kilo verince de üst bacaktan gider.

1|0
    0|0
  • Seni tok tutacak besinler al ve spor yap.

1|0
    0|0
  • en etkili olan bisiklet sürmektir zamanın varsa veya bunu basit bir şekilde yapmak istersen merdiven çıkıp inebilirsin , pilateste ayrı bir yöntem baya çeşidi var aslında

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende de aynı sorun var kaslı ve kalınlaşmış biçimde bantta koş yürü koş yürü koş yürü tempolu bisiklet sür açma germe çalış lunge yap jumpsquat yapabilirsin ve pilates çemberikullanabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...