Tolga Zengin'in yaptığı hareket?

Bir Fenerli olarak Tolga Zengin'i dün tebrik ettim valla. Adam kendi stad açılışına alınmıyacak duruma geldi. Bjkli taraftarlr yerine Ak gençliklerle doluydu her yer ve mitinge çevirdiler resmen stad açılışını siz nasıl buluyorsunuz. Siyasete sporu dahil etmek gerekir mi.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gerekeni yaptı , oraya diktikleri adam Besiktasin kalesini tanıyacak

0|0
    0|0
    • Peki memnunmusun. Çarşı grubu yerine Ak gençliklerin stadda olmasına. Akp sayesinde stad yapılmasına.

• Sen yokken o vardı bilirim yani rahat ol sen iyi adamdır. Neyse polemik yaratıp uzatmaya gerek yok soruna cevap yazdım yeterli olmuştur. Konuyu başka yerlere çekersen insanların engellemesine şaşırma

• Senin amacın belli oldu polemik yaratmak istiyorsun. Birgün gerçek bir hesapla gelirsen futbol konuşuruz. Birazdan kapatacağın hesapla olmaz bu işler. Bir fbli böyle yapmaz derken milyonları tanıyormuş gibi konuysuyorsun :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Tepkisi gayet yerinde adamlar "Bu kim" diye soruyor.
    Ama senin Akgençlik yazman saçma, heryer beşiktaş taraftarı doluydu. Gözüne batan bir RTE vardır o da Cumhurbaşkanı. O gelmeyecekte kim gelecek açılışa? Çipras mı?

0|1
    0|0
    • Bakarsan Çarşı gurubu alınmadı biliyorsun dimi.

• Ahahhaha 3 yaş erken doğarak geçmişlerimi yaşadın? 😂
      Utanmasan Özal chpli diyecen. Hadi by by

• Özal Chpli demedim farkınysan beyin terrk etmiş seni. Sen 20 yşında gözüküyorsun 88 yılında doğmadın dimi. Beyin.

• yazık gerçekten..

0|0
    0|0
  • Kaptana sonuna kadar katılıyorum

0|0
    0|0
  • Çarşı olsaydı orada ne olurdu?

0|0
    0|0
    • Olaylar olaylar.

• O zaman alınmaması isabet olmuş

Bence yapılan tek yanlış diger parti liderlerini çağırmamış olmamaları

Millet vekilleri haklı temsil ediyor ve bizi temsilen hepsinin orada olmasını isterdim

• Ak parti yalakası jimnastik kulübü işte. Fikret orman kesin uyarmıştır tolgayı. Sayın cumhurbaşkanımızın korumalarına gider yapma diye :D Zaten dün adamı yalayıp yalayıp bitiremediler. Adamların sözde stadında beşiktaşlıdan çok akpli var :D

0|0
    0|0
  • Böyle oyuncuları seviyorum emre gibi rabiacı değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...