GS şampiyonlar ligine havlu attı lig şampiyonluğunuda kaybederse ne olur?

GS şampiyonlar ligine havlu attı lig şampiyonluğunuda kaybederse ne olur?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• öylede olacak fati terim ve yardımcıları yaptıkları cazgırlığın cezası olarak sezonu kapatır zaten gs mersin maçındaki gibi oynarsa bir beraberlikte işi biter fener şükrü saraç oğlundan leşini kaldırır gs ın ben fenerli değilim ama çok az bir şans tanıyorum gs ye bu yıl.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İkisini kıyaslamak bile saçma birisi Türkiye ligindeki şampiyonluk, diğeri Şampiyonlar ligindeki çeyrek final.. asıl amacımız gruplardan çıkmak olan bir ligle türkiye ligini kıyaslayıp şampiyon olamazsak naparız diye düşünmek saçma geldi. bişey olmaz zaten kaybetmicez.

0|1
    0|1
  • yok ne alaka real madrıdle oynanan hıcbır macı ne fener ne besıktas kazanabılırdı

0|0
    0|1
  • Canı Sağolsun Galatasaray'ımızın...

1|2
    0|1
  • Canı sağ olsun...

0|1
    0|1
  • ligde kaybetmicez inşllah

0|1
    0|2
  • katılmıyorum sana

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Terim bavulunu toplar

0|0
    0|0
  • O dediğin asla rüyada olur Şampiyon Galatasaray seneye dahada güçlü bir takım izleyeceğiz

1|1
    0|1
  • Fatih Terim'i şutlarlar.. Sonra Fatih Terim Der ki; Bi' daha çükseler bu gs'ye gelmem.. aradan yıllar geçer bi' bakmışsınız ki; gazetelerin manşetlerinde yine aynı yazı;

"Fatih Terim Galatasaray'da"

0|2
    1|1
  • çok kötü olur hacı

0|0
    0|0
  • Arada 4 sayı fark var. Zaten biz (Fenerbahçe) Kadıköydeki maçı alcağımıza eminiz. Fark 1. Küçük bir puan kaybında GS şampiyonluğu kaçırır.

0|1
    0|1
  • Her turlu alir cimbom kafanizi yormayin

0|0
    0|3
  • Lig şamppiynluğunu kaybetmz ama kayvbederse Fatih Terim gönderilir .

0|1
    0|0
Yükleniyor...