Yaşadığını Öğrendim gibi Şimdi Sırada Başka sorun var

arkadaşlar 6 gündür aynı konuyu açıyordum bügün sevgilimin yaşadığına emin olmaya başladım onun sesine benzer bir ses duydum nette birileri arayıp rahatsız ediyordu şimdide internette şerefsizler görüntüsünü daha önce yaydığım kadına tecavüz etmek için planlar yapıyorlar chat yaparlarken bütün seslerini kaydettim sizce birşey olurmu? çocugunun gözü önünde ... yapacaz diyorlar 42 yaşındaki kadına sizce oranın polisini aramalımıyım hemen ? ama adresini tam bilmiyorum kadının

Güncellemeler:
yarın için planlıyormus bu şerefsizler bunu adresini bilmediğim halde polisler yardımcı olabilirmi?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalıklar saçmalıklar.

0|0
    0|0
    • allahin üzerine yemin ederimki gerçek nette rahatsız ederlerken duydum telefonla birşeyler diyorlardı

Kızlar Ne Diyor 5

• kusmak istiyorum artık.yeter sorma.denk gelmek istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Ya sen nesin anlamadım ama polise gitsene ya!

Bu ne?şaka mısın?

boşa vakit kaybı

dalga mı geçiyosun bizimle?..biz bulamayacağımıza göre?

0|0
    0|0
  • ne ekşın adamsın :)

0|0
    0|0
  • Senaryo harika serinin sonu nasil bitecek cok merak ettim hadi bakalim.

0|0
    0|0
    • arkadaşım şaka falan değil adamla konusurken şimdi kız ağzıyla yazmaya başladı öldürücem kendimi diye

• Bu nasil sevgililik sen ne sacmaliyon burda oyalanacagina kanitlarinla polise konsolosluk falan git Allah Allah

• olaylar olaylar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir şey anlamadım.

0|0
    0|0
    • öldü sandığım kadın yaşıyor büyük ihtimalle internetteki şerefsizler herkezin içinde konusuyor tecavüz edicez çocuklarının karsısında diye

• Sen hangi internette dinliyorsun bunları onu da anlamadım hikaye yazmıyorsan baştan sonra yrıntılı anlat da anlayalım yeni soruda

• boş ver hocam. sen kenedene başka sevgili bul

0|0
    0|1
Yükleniyor...