50 kilo verdim ama?

merhaba yasim 22 hayatim boyunca surekli kilo alip verdim, morbid obez sinifina girdim en sonunda ve sonunda dank etti, kilo vermeye basladim.
boy 168 kilo 130 kilodan 80 kiloya diyetle ve yuruyus yaparak 1.5 yilda verdim.
hala vermem gereken fazla kilom var fakat ben
1- sarkik goguslerim icin spor/egzersiz yapmak istiyorum bunun icin hangi gogus hareketlerini yapmaliyim?
3-tum vucudu sikilastirmak istiyorum (20kilo daha vermem gerek) bunun icinde spor egzersiz vs onerir misiniz?

3-vermek istedigim 20 kilo daha var. bu fazla kilomu diyetle birlikte hangi sporla daha iyi bir sekilde verebilirim...
tesekkurler..

(gogus icin; estetik ameliyat, diklestirme, kucultme vs gibi tavsiyeler degil egzersiz ve spor tavsiyeleri yapmanizi rica ediyorum. )

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle tebrik ederim, çok başarılı bir diyet yapmışsın. İlk tavsiyem kalan 20 kilonu 2 yıla yayman olacak. Bu şekilde vücut yağları atsa dahi sıkılaşıp toplanmaya vakti olacak. Hareketler olarak;

1- Başlangıçta basit pozisyonlarda şınav çekmek, vücudunuz alışmaya başlayınca normal şınav pozisyonunda şınav çekmek.
    2- Dumbbell press ve bench press tavsiye edebilirim, spor salonuna yazılırsanız pec fly makinesi de çok işinize yarayacaktır. Ağır kilolarla çalışmak sizi korkutmasın 12 tekrarı zor çıkardığınız ağırlıklarla 8 tekrar 5 set şeklinde çalışsanız eminim faydasını görürsünüz.
    3- Vücudu sadece sporla yenileyemezsiniz, diyetinize aynen devam etmek yerine bir diyetisyenden vücudu yenilemeye yardımcı olacak kalorisi düşük besinlerle yazılmış bir program talep edebilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalıştım, tekrardan azmini kutluyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer sarkma bir boyutun üstünde ise sporla istesende düzeltemezsin.

P90x diye bir olay var bir bak derim

1|0
    0|0
  • AIdırma söyIenenIere: Varsın, görenIer seni bir ot sansın. Sen güI oI da, uğruna ötmeyen büIbüI utansın.

0|0
    0|0
  • Çokmu abes duruyor böyle durumlarda

0|0
    0|0
  • Fitness yap para varsa spora yazil

0|0
    0|0
  • Vay be isteyince oluyomus demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1.5 yıl kendıne nasıl hakim olabildin. Bu aralar çok kötü durumdaym surekli abur cubur. Kendini nasıl motive ettn? Benm için çok önemli

0|0
    0|0
    • gercekten kolay degil kacamak yaptigim zaman oldu tabiki ama kilo vermem durunca yedigim sey beni mutlu etmiyodu, kacamaktan mutsuz oluyodum, dusuk kalorili seylerle tatli ihtiyacimi giderdim sutlu tatli gibi.. ekmegi tamamen kestim, bu soruyu sordugmda 80kiloydum Şu an 75 kiloyum.. diyet yaparim sonra istedgmi isyedgm kadar yeme dusuncesi yanlis.. kafada bitirmek lazim ilk once... diyetisyene gitmeni tavsiye ederim kan tahlili kan grubunla sana dogru listeyi verecektir.. tatli odulleride var... emin ol isine cok yarar

Yükleniyor...