Sizce bu söz doğru mu 😊?

"En çok babasıyla maça gitmemiş olanlar istermiş çocuğuyla maça gitmeyi" ben fanatik bir Beşiktaş taraftarıyım ve maalesef benim babam takım tutmuyor. Bu yüzdendir ki bu benim içimde bir uktedir hep 😊

0|2
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Benim babam Fbli ben Beşiktaşlıyım siz düşünün artık kaosu. Kendi yaşadıklarım dolayı asla babası Beşiktaşı tutmuyorsa çocuğu Beşiktaşlı yapmaya çalışmıyorum. Bence babalar ve oğulları aynı takımı tutmalı.

0|0
    0|0
    • Benim de pek bir farkım yok aslında senden 😄 kimse anlamıyor mesela seni hayatın siyah beyaz olmuş ama onlar bunu göremiyor herseyine karışıyorlar. Ya hem bir babanın evladıyla aynı takıma gönül vermesinden daha güzel ne olabilir ki? Ben mesela maçları tek başıma izliyorum ama itiraf edeyim bazen gerçekten sıkılıyorum Beşiktaş maçı olduğu halde... ama düşünüyorum mesela Beşiktaş gol atmış babamla birbirimize sarılmışız. Ne yaparsın işte hayal tabii. Ben de inşallah çocuğumla yaşarım diyorum... 😊

• Ahaha inşallah senin de aynı şekilde çok sağ ol 😄

• Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Allah Sivassporluyum diyip kadro sayamayan babaya benim gibi bir Beşiktaş aşığını neden vermiş anlayamadım. :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Babam gsli ama beni Beşiktaşın maçlarına götüren ilk kişi o :)

0|0
    0|0
    • Sen sanslisin 😊

• İlk gittiğimiz mac inönüdeki Beşiktaş gs maçı hemde Beşiktaş tarafında :)

• Şampiyon Beşiktaş bu sene.

0|0
    0|0
  • Hayırlisi

0|0
    0|0
  • Eskiden futbolmu vardi kanka yeni yeninicarlar cikarmayin basimiza:)

0|0
    0|0
  • Konu degilde benim dikkatimi besiktasli olusun cekti. Bayan bir besiktasli gorunce hem de fanatik. Ona seçilmiş kişi gozuyle bakiyorum :D

0|0
    0|0
    • Beşiktaş'ımın B sini büyük yazalım 😊 teşekkür ederim

• Çok teşekkür ederim güzel kardeşim 😊😊

• Rica ederim :)

• Yine feyza ahaha

0|0
    0|0
  • Haklısın, benim babam da takım tutmazdı..

0|0
    0|0
  • Takım tutmam ama kalemim anahtarlık felan fenerbahçe :s

0|0
    0|0
  • Bence kesinlikle dogru Ailendeki eksikleri sende cocuguna yapmamaya calisirsin

0|0
    0|0
  • Beşiktaş candır takımı tutana benim can'ım fedadır harikasın

0|0
    0|0
  • Tribün denilen yer (özellikle türkiyede) kişilerin kimliklerini ortaya ağızlarından salyalar saçarak döktükleri mekandır. #aneliz #imamhatiplerkapatılsın

0|0
    0|0
  • bende BJK liyim kızım da BJK li ;)

0|0
    0|0
    • Ne güzel 😊 allah'ım bana da nasip eder inşallah o günleri yaşamayı

• inş.
      kartal yuvasından da komple donattım off :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne kadar boş insan varsa futbol fanatiği çevremde

0|0
    0|0
    • Olmayanlar da atom parçalıyordur kesin

• Kaale almadığın için mi yeni hesap açmaya uğraşıp bana cevap verme gereği duydun. Bir daha engelliyorum şimdi yeni hesap alıp gelebilirsin :)

• @Soran küfürlerinizin seviyesine inmeyeceğim siz sanalda bile gizlenip rahatça küfür edebilirsiniz bu size yakışır ama karşımda yaparsanız tırnaklarımın tadına bakarsınız

Yükleniyor...