Anlattıklarının anlaşılmaması mı, yanlış anlaşılması mı ?

Hangisidir sınırlarını zorlayan ? Daha zor olan..

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış anlaşılması elbette--

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yanlış anlaşılması ve yanlış anlamak için çaba gösterilmesine uyuz oluyorum :) insan iyi niyetli olmalı. bir insan anlamamış olabilir iyi niyetle anlamaya çözmeye çalışıyosa rahatsız olmam anlatırım sorun değil :)

1|0
    0|0
  • tabiki anlattıklarımın yanlış anlaşılması...çoğu zaman bunu bilerek yaparlar arkadaşlarım anlattıklarımı bilerek yanlış anlarlar bende kavga eder ya da ağır küfürler eder bozuşurum sonra akılları başlarına gelir.

1|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılması aslına bakarsan 2 side diyorum çünki böyle bir durumda cok iyi anlaya biliyorum karsımdakinin bil ki gözünü kafasını oraya oynatıyorsa o adam ne senı dinliyodur nede takıyodur. onun için öyle oldugu zaman lafımı keserim yoluma bakarım :)

1|0
    0|0
  • Anlattıkların anlaşılmadığı takdirde bu onların kendi gerizekalılığıdır ve bunu kabul ederler fakat yanlış anlaşılırsa yine onların kendi gerizekalılığıdır ama bu sefer bunu kabul etmezler o yüzden yanlış anlaşılmak daha kötüdür.

1|0
    0|0
  • bilmen gereken şu ki, herkes seni bir şekilde üzecek. yapman gereken tek şey acı çekmeye değer birini bulmak !

1|0
    0|0
  • ikiside zor :( ikişside eşit derece sinirlerimi bozar :)

1|0
    0|0
  • “Beni anlamanızı isteseydim, daha açık anlatırdım.” Johan Cruyff.

1|0
    0|0
  • anlamaması :D anlamaz kızarım :D yanlıs anlamıssa dalga gecerim :D

1|0
    0|0
  • Anlaşılmaması tabikide tabi saçmalıyosan ayrıda şahsen ben bir fikir hakında konuşurken az sayıda insanın anlamasını isterim neden dersen konuşmalarımı sadece bilgili kültürlü zekasını kullanıp yorumlaya bilenler anlasın diye tabi bu sadece siyasi gibi konularda .

0|1
    0|0
  • anlattıklarının yanlış anlaşılması bir insana her zaman daha çok koyar..

1|0
    0|0
  • yanlış anlaşılması hasta eder adamı

1|0
    0|0
  • ben anlatırım gerisine karışmam, nasıl olsa dinleyenler istedikleri gibi anlayacak (:

1|0
    0|0
  • ne anlatcam ya bn

1|0
    0|0
  • yanlış anlaşılması..

1|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılması tabiki.

1|0
    0|0
  • benim nasıl anladığım daha önemli (:

0|1
    0|0
  • yanlış anlaşılma anlamada düşüncelere varıyorlar birde dile getiriyorlar ya deli oluyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yanlış anlaması en azından bir şey anladığı anlamına gelir, ya anlamıyorsa bir türlü..

1|0
    0|0
  • anlattıklarım anlaşılmazsa yanlış anlaşılmaya mazur kalırım zaten

ve en kötüsü bu galiba

1|0
    0|0
  • Anlaşılmamak yine anlatılır edilir bir şekilde anlaşılır ama, yanlış anlaşılmak daha büyük sıkıntı.

1|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılmak

1|0
    0|0
  • yanlış anlaşılmak

1|0
    0|0
  • yanlış anlaşılmak kötü ya

1|0
    0|0
  • ikisi de sınırlarımı zorlar ama yanlış anlaşılmak daha da kızdırır insanı

1|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılması...

1|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılması daha da zorlar durumu anasını satım.

1|1
    0|0
  • bir kere anlatırım anlamamışsa bir kere daha anlatırım artık nasıl anlıyosa anlasın

1|0
    0|0
Yükleniyor...