Aşık olduğun kişi ölümün kıyısında, ne yapardın aşkın için?

Aşık olduğun kişi ölümün kıyısında, ne yapardın aşkın için?

Çok az bir zamanı var ve ona tek yardım edebilecek kişide sensin ama onu kurtardığında onun yerine ölücek olanda sensin !

Şimdi söylesene sen

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• onun yerine ölmezdim ama onunla birlikte metrelerce yüksekten atlayabilirdim...

0|0
    0|0
    • peki o ya senle atlamak ıstemezse;) bide oyle dusun cunku o atlamyı degıl onu kurtarmanı beklıyo.

• kurtarmayı mı beklıo hı ondan snra kzlarla olacaksa :D Ölmem yaşarım:D ıntıkam soguk yenen yemektır :D

• :D:D asisin işte..

Kızlar Ne Diyor 11

• ben ölürdüm.

0|0
    0|0
  • o an neler hissedip nasıl karar vereceğim konusnda şu anda bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • onu kurtaramazsam, kendimi öldürürdüm, yaşayamam o azapla..

0|0
    0|0
  • aşk fedakarlık ister,yürek ister ,cesaret ister.sevdiğim için ölmek ne kadar güzel bişey aslında düşününce ...onun için canını veriosun bence güzel ama herkes için yapılırmı onu bilemem...

0|0
    0|0
    • zeyşan ben dusundum ve karar verdım :)) bence hıc zevklı ve guzel degıl onun ıcın canımı vermem;)) sen oldukten sonra o tekmı kalıcak sanıysoun hıc sanmam ;)

• =))) sen isteğimi kabul et bakim..

• Kendimi feda ederdim.

0|0
    0|0
  • Ergen volum 5

0|0
    0|0
  • biz romeo ve juliet değiliz kendimi feda etmem,bunlar geçmişte kaldı :))

0|0
    0|0
  • Onsuz yaşayacağıma ben ölürüm onun yerine daha iyi...

0|0
    0|0
  • İkimiz de atlayalım en iyisi.

0|0
    0|0
  • Beraber ölürdük veya ölmezdik. Gerçekten seviyorsam eğer böyle olurdu.

0|0
    0|0
    • :))) bence atlama o ya vazgecerse tam o anda hoooppp ben kaçtım ne gerek var falan ;D

• :)) umarım böyle birisi çıkar karşına;)) ama böyle bir anı yaşamazsınız :))

• Çıkar belki.

• Ölürdüm be. O olmadan bi hiçim O yuzden ölürdm. ama eğerki o da qelırse sırılsıklam ölrm:D

0|0
    0|0
    • haha psikopat aşık:D

• D:D:DD 5 dk bekledm ya mesaj yollamak ıcn o yuzden:D:D spam dedı :@:@ spası cıkasıca :@

• haha :D:D:D ee atamıyomsun şu an mesaj nolcek mişş ;O

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevdiğimin hayatını kurtarmış olmanın verdiği sevinç ve sevdiğimden ayrılmış olmanın verdiği hüzün ile göçüp giderdim bu diyarlardan .

0|0
    0|0
  • O kadar öküzse afedersin ölsün hiç umrumda değil yani.

İntihar zayıf insanların tercihidir ve benim zayıf insanlar ile işim olmaz.

0|0
    0|0
    • yo hayır intihar etimiyo :) farklı dusunmussun sadce zor bı durumda olan bır kısı.

ihtihar dediğin gibi zayıflıktır...

• Zor durumdaysa beni arasın, biz ne için varız?

Eğer sevdiğim kişi zaten zor durumdaysa ve ben ona yardım edemiyorsam bana yaptığı en büyük kötülüktür. Ne yaparsa yapsın.

• ama bu istenilicek son şey olablir ve sen yardım edersen o olucak artık ve sen olmayınca o tekmı kalıcak dersın bu hayatta sence;)

• Malesefki ölüm korkusu yaşanabilicek bütün duyguların üstüne insanoğlu için. Teoride atlardım desekte gerçekleşme ihtimali olmayan bir yalandır

0|0
    0|0
  • Çekirdedeğimi alır ...

0|0
    0|0
  • onu kurtaramasamda yaşamazdım ki...

0|0
    0|0
Yükleniyor...