Ceza evindeki bir erkeğin psikolojisi nasıl olur?

9 ay biriyle çıktım Birbirmizi deli gibi sevdik onun için herkesi karsıma aldım ailem beni onunla gorusturmuyordu benim için aglıyordu falan ben ona her zaman destek oluyordum bir bayan olarak maddi manevi her sıkıntısına kostum Çok sevdim ya oyle boyle degil. Sonra biriyle yattığını ögrendim bagları kopardım . Bana ihtiyaç olduğunu benden baskasını sevmediğini söyledi. Tekrar birleştik falan tabi sevgim hiç bir zaman azalmadı . Daha sonra bişeyler oldu işte ayrıldık ben baskasıyla cıktım unutmak için yapamadım yuz yuze gelmek istedim buluştuk onsuz yapamadığımı her gün öldüğümü söyledim oda bana unutursun zamanla dedi unutsam zaten unuturdum olmuyor dedim. Dinlemedi son kez sarıldı bana kulağıma seni hiç unutmayacagım dedi. Aradan 1 ay gectı hıc konusmadık arkadasları beni aradı cezaevine girmiş o beni hep 2. plana atyodu bu sefer onu cezaevindede yanlız bırakmadım 2 kez mektup yolladım . Bunu kolay kolay kimse yapaamaz umursamadığın kız yine sana koşuyor heralde biraz koyar.Mektupta her zaman yanında olacagımı her sıkıntısında bana ulaşmasını yazdım. ama sizce beni düşünüyormudur mektubumu okudugunda bişeyler hissetmişmidir ? cevap bekliyorum...

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• EN İYİ CEVABA İNANMA :) SEN BİLDİĞİN SAFSIN ,

SEN FARESİN O KEDİ SENLE OYNUYOR

ÇOK SEVEN GÖRMEZ , MANASININ TANIMISIN SEN

şu sözü söylemezsem yemin ediyorum cart diye ikiye ayrılcam ; SALAKSIN SEN .

o sevdiğinin kulağına hesapta duygusal fısıldayışlarına inanmaya devam et . o seni sevseydi inan hiç bişe böyle olmazdı .

1|0
    0|0
    • Kmsenn içini bilemezsin bunu salaklık olarak algılıyorsan eyw yorumlara acık oldugum için burda paylştm zaten.

• hersey karsılıklıdır degilmi çırpınmanın alemi yok. İyi aksamlar.

• Aynen öyle , kendine cici bak , kal sağlıcakla .

Erkekler Ne Diyor 13

• Madem deliler gibi seviyorsun o zaman bırakma sevgini derim çünkü erkekler her anlamda sevgiye muhtaçtırlar tıpkı bayanlar gibi. Cezaevine giren bir erkeğin psikolojisi adeta çöker eğer sen ona sevgini azaltırsan intihat girişimlerinde bile bulunabilir. Onu hiçbir zaman yalnız bırakmamalı sık sık ziyaret etmelisin. Bak kaç kez ayrılmışınız ama ne sen unutabilmişin ne de o unutabilmiş... Böyle burumlarda bu sizin birbirinizi gerçekten sevdiğinizi gösterir çünkü piyasada o kadar sahte aşık var ki artık kimin doğru söylediğini kimin gerçekten sevdiğini anlayamıyorsun. Sen bulmuşun böyle birini sakın bırakma. Onun durumu şu an belki bambaşkadır, içerdekinin halini dışardan anlayamazsın, cezaevindekliler orada bambaşka dünyanın olduğunu söylerler ve her zaman ilgiye muhtaçtırlar çünkü zaten cezaevinde ilginin ''İ'' sini gören altın bulmuş gibi olur gerisini sen düşün. Onun halinden anlamaya çalış ve onu hiç yalnız bırakma. Benim söyleyeceklerim bu kadar. Erkek arkadaşını da Allah kurtarır en yakın zamanda özgürlüğüne tekrar kavuşur inşallah...

0|0
    0|0
    • Evet şöyle söyliyim cebinde 5 kuruş yokkende onnla mutluydum parası varkende. İyi günündeyken yanndydm kotu gunundede yanında oldum olacagım. Ben mersindeym o mugla cezaevinde gidemiyorum ama mektup yazdım gitsemde 1. derece yakını olmadığım için göremeyecegim. Sevdim ben ya gercekten çok sevdim kolay kolay silebilecegim bırakabilecegim bir ask degil.

• anlıyorum inş. erkek arkadaşının suçunu bilmiyorum ama sana şunu da söyleyeyim çeşitli suçları olan, ne bileyim hapise sürekli girmiş çıkmış sağlam kaya olmayan insanlarla fazla muhattap olmamalısın. Senin de başın yanabilir.

• Ya yok 19 yasında daha ilk defa girdi içeri yanlış anlaşılmadan nöbetçi savcıya denk gelince içeri almışlar 20 gun sonra mahkemesi var.

• oraya suç işleyerek girdiyse mühim değildir ne çektiği..suçsuz yere girdiysede allah kurtarsın ne diyim.

1|0
    0|0
  • Cezaevinde düşünmekten başka yapacak bir şey yok ki zaten. Eğer gerçekten aklındaki sen isen bütün anılarınız ve seninle ilgili her detay gözünün önündedir şimdi ve mektubu okudugunda da ümitlenmiştir. Zaten cezaevindeki insanları yaşatan tek şey de sanırım ümit... Allah yardımcısı olsun bence eğer hala sendeyse durmadan seni düşünüyodur...

0|0
    0|0
    • inşşşşşşşş içime su serptin ya çok sagooll..

• dışarda 2 dkka erkeklik yapan içerde azmışlara 20 yıl karılık yapar derdi üstadım

0|2
    1|0
  • Cezaevinde olmasi cok kotu sadece suanda degil gelecekte de skintisini yasamaya devam edecegin bir durum. Bence onun seni dusunup dusunmediginden daha onemlisi sen bu skintilari cekmeye hazirmisin onu dusun.

0|0
    0|0
    • hazırım bu gune kadar her seklde her skntsnda ynnda oldum. bu saattn snrada ynnda olacagım

• seninki aşk değil tutkubence kaşınıyorsun derim. yinede hayat senin.

1|0
    0|0
    • kaşınmak?

• kabul ettim. ama kendini bitirme tamammı.

• inşallah

• ceza evine girdiyse daha hayır gelmez :D

0|2
    0|0
    • sorumu cevaplasan daha makbule gecerdi ya.

• umarım senin dediğin gibidir.. söylecek birşey yok malesef

0|0
    0|0
  • Tek birsey soylrmek istiyorum MAL sın

1|0
    0|0
    • neden?

• gönül ferman dinlemiyorrrr:))))))

• Hay gonlune anladinmi.

Biraz beynini kullan.neyse ne haliniz varsa gorun.

• yanlış yapıyorsun.bırak s.tirsin gitsin hayatından.

0|0
    0|0
  • bir insan hayatını maf etmek için neden bu kadar çaba gösterir anlamam.

0|0
    0|0
  • Yazık kızım ya eğer yaşın doğruysa bu yaşta neler yapıyorsun.Helal olsun ama bence daha da abartma, sen zaten yapacağını yapmışsın, bundan sonra önüne bak derim.

0|0
    0|0
    • kötü bsymi yapmışımda yazık kızım neler yapmışsın dyosun?

• kötü değil de bu yaşta bir kız olsaydım asla birinin peşinden bu kadar koşmazdım, kendine haksızlık etmişsin o yüzden yazık dedim.Adam aldatmış seni hala peşinden koşuyosun.Ceza evine girmiş hala devam ediyosun, o seni biraz düşünse başkasıyla yatmaz, ceza evine de girmezdi.Onunla mutlu olacağını düşünmüyorum.Daha yaşın genç önüne ne fırsatlar çıkacak, onları değerlendirmen senin faydana diye düşünüyorum istersen katılırsın.

• Çok tesekkürler ...

• ceza evindeki birinin istekleri cok farklı ben gırdım ordan bılıyorum eğer onun yanında olursan cıktıgında ılk senı gormek ısteyecektır ınan bana eger dustugu yer bırde sakatsa yardımın onun cok hosuna gıdebılır bellıde olmaz ortama bagllı

1|0
    0|0
    • ama yinede en iyi arkadasları bile yazmasken ben yazdım hiçmi düsünmez beni

• :) hayat iştee askımdan ölsede sevmediklerim canımı okusada vazgecemedgm var..

• aynen öle

Kızlar Ne Diyor 6

• Canım sen o çocuğa aşık diyilsin,bu saplantı.Hani ailen karşı çıkmış sen direnmişsin ya herşeye rağmen.insanlar böyledir önündeki engeli aşmaktır maksat.ailen bugün onaylasa ilişkini bir süre sonra zaten sen ayrılmak isteyeceksin.bak canım kendini kandırmayı bırak.adam bağımlı.esrar yakalatmış demişsin bir arkadaşa.hem de 300qram.bu ne demek biliyo musun hasta bu çocuk.içeride seni düşünüyo mu?evet napsam da biraz daha para tırtıklasam bu kızdan diyodur kesin.sen aşık olduğunu sanıyosun ya o yüzden sana herşey yaptırır o.bağımlı bile yapar seni.bunun dışında ise eminim tek düşündüyü o 300 gr esrardır.nasıl salaklık yaptı da yakalandı,nerde açık verdi diye düşünüyor o.eğer aile onay vermiyosa vardır bir bildiyi.insan aşıksa doğruları görmez

0|0
    0|0
    • kullanmıyor ki esrar .

• kandrlms anlycgn o bu işlere bulaşck adam degil.

• Bak tatlım sen bunu böyle görüyosun,bağlanmışsın ona.kim ne dese nafile.ama bir de başka biri gözü ile bakmaya çalış.emin ol ki bu dünyada kimseye güvenmemen gerekiyor.hiç ummam ama bir gün bu adamın maskesi düşecek o zaman bu soruyu güncellersin.bak demediler uyarmadılar deme sonra.bu adam arıza,başını belaya sokacak

• Neyin bayan lan, 18 yaşındasın, it kopuk birine takılmışın. Ailen onaylamıyo, adam aldatmış, unutursun demiş, başı sıkışınca yine dönmek istemiş, belanı mı arıyon?

0|1
    0|0
  • nıye cezaevıne gırdıgıne baglı

0|2
    0|0
    • bi sebepten grdi işte orası onmlı dgl

• çok koştu yalwrdı htta affet dye . biz çok sewdik ya tamam hataları olabilir ama ona olan askım onun hatalarnı ortuyor .

• bırak bu ıslerı bence her ne kadar asık olsanda esrarcı bırıyle ne ısın olabılır kı senn aılen ogrense nasıl bakacaksın yuzlerıne . onu gectım ılerde cocuklarıun olursa evlatlarım sızın babanız cezaevıne gırdımı dıyeceksın

• Yaninda oldugunu hissediyordur, illaki hosuna gitmistir, çünkü o simdi kendini çok yalniz hissediyordur, ama sen dogru mu yapiyorsun orasini bilemiyecegim. O kisiyle mutlu olabilecek misin?bir daha birlesmek gibi heveslerin var ama dogru olur mu...

0|0
    0|0
    • Doğru yanlış bilmiyorumda onu sevmekten vazgecmeyecegim...

• bence o seni hiç hak etmiyor bence düşünüyodur içerdede kafayı yemiştir ama bence uzak durmalısın ceza evine girmiş felan sen çok iyi birisin çocuğa mektup yolluyorsun felan ama %100 düşünüyordur

0|0
    0|0
    • insallah ne bilim ya ben onu hiç yanlız bırakmadım her sıkıntısında koştum

• Niye cezaevinde?

0|0
    0|0
Yükleniyor...