Uyumayarak zayıflanır mı?

Arkadaşlar sporumu yapıyorum yemeğime dikkat ediyorum ancak yanında ek olarak mesela uykum yok şu an bugün sabahlayıp yarın uykumu düzene sokcam zayıflamaya etkisi olur mu? Vücud tam çalıştığı için kalori yakar yazzıyor heryerde

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Uykuya ıhtıyaclar var vücudun düzenli uyku kılo vermene yardım eder düzensiz uyku metabolizma düzenini bozar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayir uykuda salgılanan yag yakıcı hormonlar vardir en gec 12 de uyumus olmalisin bu hormonlarin salgilanabilmesi icin

0|0
    0|0
    • Hiçbi yerde bu yazmıyo uyurken yarı ölü gibi birşey oluyomuşsun vücud yarı enerji harcıyormuş

• Bugün uyumam zaten artık uykum yok yarın düzene sokmak için bir gün böyle sabahlıcam teşekkürler bu arada

• abla doktor heralde

• Uyuyarak zayıflanır
    Iyı geceler😴😴

0|1
    0|0
  • Hayır tabiki eğer yeterince uyumazsan metabolizman yavaşlar zayıflayamazsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Uyursan daha çok kilo verirsin hem açlığını unutursun uyanıkken acikir yemek yersin uyurken bu durum olmaz..

0|0
    0|0
  • Mümkün ama sağlıksız.

0|0
    0|0
    • Uykumu düzene sokmam lazım uykum gelmiyor 1 saat yatakta dönüyorum.5 gibi anca uykum geliyo bugün zorlayıp yarın 10 gibi yatıcam

• kardeş uyumayarak beyinden başka hiç bişe zayıflamıyo :D

0|0
    0|0
  • He ya zaten zayıfım sabaha kadar sigara içerek oturunca uyku düzeni bozulunca somalili gibi oluyorum

0|0
    0|0
    • sadasdasdsad21321321da

• Teşekkür ederim :D :D :D :D artık bende normal gülebiliyorum yaşasın :D :D :D :D :D :D

• işte bu :D

Yükleniyor...