Yüzü kızaran bir erkek gördüğünüzde ne yaparsınız?

joeblack18
Arkadaşlar yüzü kızaran bir erkek gördüğünüzde özellikle ne yaparsınız? Ona karşı düşünceleriniz nasıl olur? Her zaman ön yargılı mı olursunuz yoksa anlayışla mı karşılarsınız? Özellikle bayanlar cevaplarınızı bekliyorum...
Güncellemeler
+1 yıl
teşekkürler arkadaşlar öyle diyorsunuz ama ben beeyaz tenliyim büyük ihtiamal tenden dolayı böyle olduğunu düşünüyorum yanii ben istediğim için böyle bir şey olmuyor ben farkında değilken oluyor yanii onun için çok ta abaarttığımda doğrudur yanii

sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vereceğim :)))
Yüzü kızaran bir erkek gördüğünüzde ne yaparsınız?