Yüzü kızaran bir erkek gördüğünüzde ne yaparsınız?

Arkadaşlar yüzü kızaran bir erkek gördüğünüzde özellikle ne yaparsınız? Ona karşı düşünceleriniz nasıl olur? Her zaman ön yargılı mı olursunuz yoksa anlayışla mı karşılarsınız? Özellikle bayanlar cevaplarınızı bekliyorum...

Güncellemeler:
teşekkürler arkadaşlar öyle diyorsunuz ama ben beeyaz tenliyim büyük ihtiamal tenden dolayı böyle olduğunu düşünüyorum yanii ben istediğim için böyle bir şey olmuyor ben farkında değilken oluyor yanii onun için çok ta abaarttığımda doğrudur yanii

sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vereceğim :)))

1|2
79|31

En İyi Kız Görüşü

• Benim cok hosuma gider tam istedigim gibi. utangac olmayanlar cok firlama oluyor kasi gözü oynamasin, utansin ben cok severi. benimde sevgilim birazcik öyle. Bu onun nekadar deneyimsiz oldugunu gösteriyor. bende ta öyle erkek istiyorum. Asla ters karsilamam öyle erkekler hep iyidir, hem sevgili olarak hemde arkadas olarak.

0|2
    0|0
    • deneyimsizlikle ne ilgısi vaq onu çözemedim.?

• hani mesela 20 yasinda hic sevgilisi olmayan erkek bir kizla konusunca kizarir mesela utanir ilk zamanlarda o anlamda dedim

• ne alaka yaa? kız arkadası olmuş olup y?zü kızaranda var...hatta kızl konuşmayı billmeyen sevgilisı olmus arkadaslarımda var. ben her durumda kızaran erkekleri demyorum sadece hoşlandığı kızın yanında kızaran erkeğı dıyorum ona cok yoğun duygular besleyen erkeğı dıyorum

Kızlar Ne Diyor 78

• ne kadar güzel yüzü kızarıyor demek ki utanma duygusu ahlak kavramı var der içimden takdir eder yüceltirdim

0|2
    0|0
    • ama yüzüne vuranlar hakkında ne d?şünüyorsun şakadaa olsa?

• valla güzel cevap ve güzel yorumlar. teşekkürler. yüzü kızaran bir erkek olaraktan tebrik ediyom. :)

• utanmak güzeldir. arsız biriyle konuşacağıma utananla konuşurum daha iyi. belki hoşlandığı için eğleniyordur sizle çok kötü bir niyeti olduğunu sanmıyorum. bu arada içinizi rahatlatacak bir şey: bizim memlekette kıza birileri talipse yüzü kızaran tercih edilir. bunda edep var diye

• Hiç bir şey yapmam, banane.İsterse morarsın :D

0|2
    0|1
    • al işteee hoşlandığın biriyse ?

• bak benim sorum buu

link

• Anladım.Fazla çapkın

• 'Ay canımm', der, böğrüme basarım. Kimseye de tek kelime ettirtmem yavruma.

3|3
    0|0
  • insanın yüzünün kızarabilmesi güzel bişiydir .. helede ortalıkta bu kadar utanmazlar varken !

1|3
    0|0
  • ben daha sevimli bulurdum utangaç diye düşünürdüm gözümde küçülmezdii bu her kızdan herkıza deişir benim fikrim böyle şahsen ben olumlu düşünüyorum :D

0|2
    0|0
  • kendi kendime kaldimi dunyada boyle insanlar diye dusunurum,artik boyle erkek ve ya kiz gormek yok derecesinde benim icin iyi bisey cunki kotu insanin yuzu kizarmaz... Bence

0|2
    0|0
    • beraber olmak istemez ama değılmi hiç bir kız?

• seni gercekden seven herhalinle sever arkadasim,icini ferah tut...

• ama ben böyle olursam benı kim severki?

• Utangacliktan kizarmissa ve buna ben sebep olmussam cok sempatik :)

2|2
    0|0
  • ben şu ana kadar kızaran erkekle az karşılaştım hepsindede kabuğundan daha çıkamamış diye düşündüm :D

0|1
    0|0
  • tatlı olurlar :)

0|3
    0|0
  • öyle bir erkek göremiycegimize göree hiç bir zaman bilemycezz ne yapacagmızı

0|2
    0|1
    • ben biraz acık giyinen bir baynlarla konuşamıyorum kızarıyorum. yanakları değil komple neden bilmiyorum ki ona bakarak konuşamıyorum:)

• nerde yaşadgmn ne önemi var erkek işte kızarmaz yüzü

• eee burda gördüğün gibi dolu soru var o şekilde...

• Ne karşısında yüzünün kızardığına bağlı, ona göre değişirdi düşüncem..

0|1
    0|0
    • ne karşısında kızarır sence bir erkeğin yüzü bu zamana kadar gördüklerinde nasıldı ?

• yanii iltifat edildiği zaman olur

• çok sevimlii :)

• Tatlı birisi olduğunu düşünürüm.

1|3
    0|0
  • Utangaç ve duygusal erkekleri daha çekici buluyorum :P

1|3
    0|0
  • Erkeklerinde utanma duygusunun var olduğunu düşünürüm ne düşünücem.

1|2
    0|0
  • yüreğinin temizliğinin ortaya çıktığını düşünürüm... Şimdi malesef yüzü kızaran insan çok az...

0|3
    0|0
  • gayet normal..

:)çok normal..

1|2
    0|0
  • yüzü benimle konuşurken kızardığı için hiç aklımdan çıkmayan birisi var..

0|3
    0|0
  • bayılırım utangaç erkeğe.

1|3
    0|0
    • yok artık çok itici gördüğ?müz erkek tipi diyende sizsiniz birde bu durumu yüzüne vuranda sizsiniz.

• yapma evladım. ben öyle bişey demiş miyim gerçekten? bütün hesapları tek kişinin kullandıgını düşünüyorsun galiba.

hayat genellemelerle geçmez.

• senin yaş grubundan da çok duydun böyle hatta 30 yaşında biride böyle diyordu hani bana iltifat ediyordu sonra yüzüm kızarınca bunu yüzüme vuruyordu.

• Gecer uzerimden martilar, kanatlari sen...

Bir oglan kızarır , yanaklari sen...

Kırmizı yanakk cok hosuma gider hrrzamanda oyle tipler dikkatimi cekmistir...

0|1
    0|0
    • arkdaşım bendemi bir anormallik var burdaki kızlardamı yaa bu zamana kadar karşıma çıkankızlar özellikle son 3 senede karşıma çıkan kızların hepsi itici gördü yanii ben anlamıyorum ..

acaba sizde acı çektinizde şimdi kırmızı yanaklılarımı seviyorsunuz yoksa daha önceki fikrinizde böylemiydi?

• Karar ver yahuuu...

• genel olarak söyledim

• yüzü kızaran erkek bnce bişeyleri masumane yaşayan biridir.çok dikkatimi çeker çekingen, yüzü kızaran erkekler.çok güzel bişey bence sevilesi erkek tipidir :)

0|1
    0|0
  • ıssırımmmm

0|3
    0|0
  • hoşuma gider

0|1
    0|0
  • Çok şirin.

0|1
    0|0
  • yüzü neye gore kızarmıs o onemlı ama :D Masum bısıyse gulumserım

0|2
    0|0
  • utanmıştır yani :D

1|1
    0|1
  • sempatikte olabilir iticidee kişisine bağlıı

0|1
    0|0
  • Utanmayı bilecek kadar onurlu olduğunu düsünürüm.

1|1
    0|0
  • Utanmak iyidir ama fazlası kötü

0|1
    0|0
  • keşke görsek mösyö. keşke görsek

0|2
    0|0
  • Anlayisli karsilarim utangacligin kizi erkegi yok .. ve sempatik bulurum

0|3
    0|0
  • Kızlar Devam
    48

Erkekler Ne Diyor 31

• kızların bazıları eleştirmiş önce kendilerine baksın yüz kızarması utançtan felan oluyorsa iyi bişey ama durup dururken oluyorsa hastalık olabilir herhangi bişey olabilir dokta gitmelisin hiç utanma

0|1
    0|0
    • yok durup dururken olmuyor...

• o zmn hiç sıkıntı yok ama bazılarında yüzüne tükürsen laf etsen yinede kızarmaz yüzü bu saygınlıktan terbiyeden gelen birşeydir.

• Bi erkeğin yüzü kızarırsa ne lan bir suçmu işledin heaaaa derim

0|2
    0|0
  • Bana kızarmasın da kime kızarırsa kızarsın sadskldsa

1|1
    0|0
  • Yüzü kızaran erkek terbiyeli, sevgili, sadık erkektir. Çok çekingen olmasının nedeni de aile baskısındandır.

0|1
    0|0
  • burdakılerın hepsı severım falan demıs ama bunla ılgılı soyle soyleyım yuzum kızarır benım kızlarla konusurken cunku hayatımda kızla konusmamısım sınıftan bır kız benımle konusmaya calıstı yuzum kıpkırmızı oldu bısey deyemedım kızın dedıgı su:bu evlenınce o ısı nasıl yapacak

o gunden sonra ıyı kı uzak durmusum dedım tabı herkes aynı degıl ama sanssız bırıyım..

0|1
    0|0
  • bende sararıp yanına geçerim Cimbombom diye bağırırız bağzende çığlık atar kaçarım yoksa yüzü kızaran bir erkekmi gördün Soruda tam günün sorusu olmuş ya inan negatif yorum dalında ödül alacak :D

1|1
    0|0
  • bakma sen burada yazanları. hepsi yavşaklara veriyor.

0|4
    0|0
  • beyaz tenli oldıgım için zaten kızarmaya bahane arıryor tenım bunu gören kızlarda saf oldugum düşüncesiyle elini veriyor VERdıgıne pişman kalıyor sonra:)

0|1
    0|1
  • güveni zor kazanılan kızdan utangaç erkek den zarar gelmez :D

0|1
    0|0
  • bir kız için yüzüm kızarırsa 5 kattan atarım kendimi...

Kızları bu kadar gözünüzde büyütmekten vazgeçin, kız dediğin ne dirki para gibi.

0|1
    0|0
  • herkes .cok sirin yanagini sikarim falan diye yanitlamis benimde sik karsilastigim bir durum ama kimse yanagimi sikmadi burdan anladigim su bu soruyu cevaplayan kizlarinda yanaklari kizariyor )))

0|1
    0|0
    • bilmiyorum artık nasıl oluyor yanağını sıkmak deyimi şirinlik babında iştee ama sanki diğerleri başka dünyada yaşıyor sanki yüzü kızaran erkek hiç görmemişler gibi...

• Benim hep kırmızı ya onu napcaz :):) Al yanaklı :D

0|1
    0|0
    • aaa niye öyle doktora gittinmi hiç?

• valla hiç gitmedim bilmiyorum internetten baktım biraz bazıları psikolojık diyor bazılarıda kılcal damarlarda problem olabilir falan dio

• Yuzu kizarmaz kimsenin kizaranda kizamik olmustur.

:)

0|1
    0|0
  • bana biri birgün "maşallah" demişti, valla bak geyik değil. :))

0|1
    0|0
  • bi kova soğuk su dökerim kendine gelsin gariban

0|1
    0|0
  • benimde çok oluyorya kızlarla konuşurken ya da okulda hocalar falan kızınca hemen kızarıyorum :D

0|1
    0|0
    • yüzüne vuruyorlarmı peki sonra ne düşünüyorsun keyfgin nasl?

• bazen arkadaşların arasında iyi olmuyor dalga geçiyolar ama okulda falan kızların çok hoşuna gidiyodu :D

• yüzü kızaran adam iyi adamdır

0|1
    0|0
  • ay şok şeker yavrum kıyamam derim:D

0|1
    0|0
  • yüzün kızarıyorsa gerçekten sevıyorsun demektır

0|1
    0|0
  • ben utangaç birisiyim utandığımda hemen yüzüm kızarır :p

0|1
    0|0
  • Hem yüzüm kızarır hem suya götürür susuz getiririm.

0|1
    1|1
  • benim bir arkadaş vardı elma gibi oluyodu :D

0|0
    0|0
  • Benımkıde kızarır ama bu ınsanın yaratılış şeklınden ne yapalım allah oyle yaratmış ^_^ vucut oyle aşırı heycan sıtres anı şeylere oyle tepkı verıyor anırım :)) Fızyolojık bır olay efem :D

0|0
    0|0
  • yanaklarını sıkarız sen tatlı şeysin öyle deriz

1|0
    0|0
  • Yuz kızartıcı ne yaptı kımbılır:)

0|0
    0|0
  • benimde yüzüm kızarır ama genetik olduğunu düşünüyorum ... utangaçlık apayrı...

0|0
    0|0
  • Yüz kızartıcı ne suç işledin ki derim

0|0
    0|0
  • benimde yüzüm kızarır :)) kız arkadslarımın yanında utanmam cekınmemle alakası yok yuzumun kızarması ama yınede kızarıyor bende anlamadım :DD sınıfta yuzum kızarınca herkez bana bakıyo bende konuyu gırgır şamataya cevırıyorum anlayacagın o dezavantajı avantaj olarak kullanabılırsın :) tatlıda duruyor bende yüz kızarması :P

0|1
    0|0
  • kizarmak iyidir de pek kizaran kalmadi

0|1
    0|0
  • Bozulma derim dostum...Hep böyle kal...

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...