Sporla Kilo verince gogusler kuculurmu?++111? bakiinnn please?

5 ay spor yapip diyet yapicam 60 kiloyum kilo aldim basen ve goguslerim buyudu kuculurmu bunun gibi olurmu herkesde olmuyomus diye duydum sasirdim ya nasil her insana olmuyo ki?Sporla Kilo verince  gogusler kuculurmu?++111?bakiinnn please?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Göğüs boyutu vücuttaki yağ oranı ile az çok ilgilidir. Eğer yağ oranı çok yüksek değilse kilo verirken çok dramatik değişiklik olmaz. Yalnız mesela 110 kilodan 60'a inerseniz ciddi fark olur.

Yalnız ne olursa olsun, çok fazla kilonuz varsa kilo verince göğüsler biraz küçülse de çekicilik açısından hiç bir şey kaybetmez, aksine epey bir kazançlı çıkarsınız.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tüm vücudundan gidiyor. Her bölgedeki yağları yakiyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• küçülür.
    göğüs, yağ, kas ve sinir dokularından oluşur. dolayısıyla kilo vermen güğüs ölçünde küçülmeye sebep olacaktır. göğüslerinin küçülmesini kafana takmamanı öneririm, zira spor yapıp daha sıkı bir vücuda sahip olacaksın, hatların ortaya çıkacaktır.
    kısacası belden yukarının değişmesi seni rahatsız edecekse, belden altının gelişmesi seni mutlu edecektir. bacak baldır kalça kaslarına biraz ağırlık verir, bir yerden kaybettiğin görüntüyü başka yerden tamamlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu fizikler cok itici yahu

0|0
    0|0
  • resme göre küçülüyor

0|0
    0|0
  • çalışma yöntemi önemli ve yağ yakımı ilk göğüslerden başlamaz

0|0
    0|0
  • yaptıgın calısmaya baglı sırf carfıo yaparsan gıder ama agırlık calısrsan gıtmez dıklesır

0|0
    0|0
  • ben burda önceki hallerı daha seksı geldi ama yaa:)

0|0
    0|0
  • 60 kilosun 5 ayna kac kilo vermeyi dusunuyosun ve kuculur gögüslerin

0|0
    0|0
  • Illaki kuculur

0|0
    0|0
  • Küçülmrk değil toplamak diyelim biz ona ölçü kaybetmemiş iki fotoda da fit hale gelmiş

0|0
    0|0
  • hiç belli olmaz, hormonla gelişmiş kısmını bilmen gerekir

0|0
    0|0
  • la bir baktım feleğim şaştı :D

0|0
    0|0
  • duzenlı yaparsan kuculme olmaz

0|0
    0|0
  • Bence kilolu olanlar daha güzel

0|0
    0|0
  • Biraz küçülür ama silikon yaptirirsin dik durur

0|0
    0|0
  • Bazılarınkide gögüsleri sarkık spor yapınca dikleşince daha büyük görünüyor anlamadım bu işi.

0|0
    0|0
  • evet olabilirsin ama bence kilolu olan fotolar daha güzel:)
    bence kilo verme ve tnışalım:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır

0|0
    0|0
  • Küçülmüş sanki.

0|0
    0|0
  • Küçülür... Şınav hareketlerini de ihmal etme göğüs kaslarını güçlendiriyor.

0|0
    0|0
  • Gogus kuculme olayı yag oranından kaynaklıdır yandan kaybedilen diyetlerde kuculme olur

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Yan yaglar gıder o yuzden kuculme olur muhakkak ama spor ve masajl deformasyonu onleyebılırsın

0|0
    0|0
  • Evet gün geçtikçe

0|0
    0|0
Yükleniyor...