Mekik ile karın kası?

Uzun zamandır mekik cekiyorum ama düzenli değil pek gobegim yok zaten ama dümdüz olsun isterim şu an karnıma dokundugumda kas oluştuğu belli oluyor ama dışarıdan görünmüyor nasıl kasları gorunur yapabilirim ya da sadece mekikle kas yapmak mümkün mü

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• bu mekikle baklava çıkartılsaydı benim şimdiye pastahane zincirim olması gerekirdi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece mekikle karin kasi artik sunu gotmekten biktim karin dedigin bolge vucudun en zor bolgesi sadece mekikle olsa herkes dumduz karinla ya da baklavayla gezerdi karin ciddi diyet ve antrenman arti olarak dusuk yag orani ister bunu bir bilelim once artik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dünyanın karın kasını da yapsan üstündeki yağ tabakası epey incelmeden o kaslar görünmez. Bunun için de kilo vermen, ama kas kütlesinden kaybetmeden kilo vermen lazım. Bu da efor harcayacağın spora ve iyi bir beslenmeye bakar. (internetteki saçma diyetleri unut)

... ve hayır, sen sormadan söyleyeyim karın yağlarını eriten bir egzersiz yok. Yağ tüm vücuttan kaybedilir, tüm vücutta alınır. Yani spora devam. :)

0|0
    0|0
  • Yapılır ancak tekrar değerleri yuksek tutulmalıdır. bir süre sonra bu harekete vücudun bağışıklık kazanabilir. O yüzden Aynı zamanda sadece mekik değil koşu veya bisiklet gibi invertal antrenmanlar da uygulanmalı. Bunun dışında en çok beslenme önemli. Günlük harcanan kaloriye göre enerji seviyesi yüksek ancak yağ seviyesi düşük uygun bir beslenme programı uygulanmalı.
    Uzmanlar haftada 1 gün aşırıya kaçmamak şartı ile bozabileceğimizi söylüyor.

0|0
    0|0
  • Karın kaslarını çıkarsan bile karın bölgendeki yağ oranını düşürmeden belirginleştiremezsin..

Sadece sporla olmaz beslenmenede dikkat etmelisin..

0|0
    0|0
  • Bendeki sorun, yağlar kasların üstünü örtmesinden kaynaklanıyor, kardiyo ve ağırlık çalışmalarına devam etmen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Degil

0|0
    0|0
  • Mekik çekerek yağ yakamazsın yağları yakman lazım

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag

bunu yap 2 ay içinde çıkmazsa gel beni banlat. 1 ay bu lvl i yapıkcasın diğer ay 2. lvli

0|0
    0|0
  • Yaparsin

0|0
    0|0
    • Destekleyici başka bir şey yapmalı mıyım onun dışında dans ediyorum birde

• Yağ yakıcı kullanıp oradaki yağları eritebilir sonrasında daha belirgin olacaktır 👍🏻

0|0
    0|0
  • Diyet yap yag oranini dusur

0|0
    0|0
  • agırlıkla yap mekık ve cruncları dumbell al elıne

0|0
    0|0
  • göbek mekik ile değil eliptik bisiklet ile eriyor..

0|0
    0|0
  • Cok belirgin olmasi icin yag orani dusuk olmali

0|0
    0|0
    • Aşırı belirgin bayanlarda hoş durmuyor zaten ama dümdüz hale gelir di mi

• Gelir o zor bir sey degil zaten

• mekik barfiks ve şınav çek derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• karın kaslarının görünür olması için nasıl deli gibi diyet yapıyorlar biliyor musun? en zor bölge bence. baya bir çalışma ve sabır gerekiyor. sadece mekik nedir dalga geçiyorsun :D bende kol ve karın kası istiyorum yavaştan artırıcam egzersizi

0|0
    0|0
  • Kaslatı gorunur yapmak melekle olur sey degıl spor sadece destekler yediklerin cok onemlı bır gunde aldıgın proteın yeterlı almazsan asla gelisme olmaz ve bı yerden sonra asimile olur kaslar bu yuzden her set ağırlık arttırılması gerek

0|0
    0|0
  • Mümkün düzenli ve Set halinde çek

0|0
    0|0
  • Bence bünyeye göre değişiyor ben bir hafta hergün 30 mekik çekeyim karın kasım çıkıyor ama bıraktığım an belirginliği kayboluyor, bünyeni tanıman lazım herkesin farklı yapıda

0|0
    0|0
  • Sadece mekik ile karın kası yapılmaz ya da sadece bir bölgeye yoğunlaştığın zaman kas olmaz, tüm vücut çalışılmalı ve ayrı programı var

0|0
    0|0
  • Arada sırada koşman felan da lazım ve spor hareketleri jdfksdf ben çok çalıştım 2 ayda oldu profilimde var bakabılırsn :)

0|0
    0|0
  • Sadece mekikle olmaz tabii ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...