En etkileyici kas hangisi?

Tabi hepsinden olmalı mükemmel vücutlu erkek için ama sizce en etkileyici kas hangisi?
Bence karın kası. Hiç kol veya göğüs olmasa bile karın kası olan erkek çok çekicidir. Ama karın kası olmayınca kol ve göğüs kası beni tatmin etmiyor :).

• Kol kasıEn etkileyici kas hangisi?
    21% (27)22% (29)21% (56)Oy Ver
  • Göğüs kasıEn etkileyici kas hangisi?
    34% (45)31% (41)33% (86)Oy Ver
  • Karın kasıEn etkileyici kas hangisi?
    45% (59)47% (63)46% (122)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|21

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi de önemli. Hepsi de bir bütünün parçaları ama parça parça bakarsak karın kası daha bir etkileyici.
    % 25 kol kası
    % 35 göğüs kası
    %40 karın kası
    Bence etkileyicilik yüzdeleri bunlar. 💪

1|0
    0|0
    • Aynen dediğine katılıyorum. Yüzdeler bence de tam öyle.

En İyi Kız Görüşü

• kısa boylu erkeklerde kol kası cok hos olmuyor onlar karın kası yapsın daha atletık gosterıyor , bunun dısında uzun boylular kol kası yapınca omuzları daha guzel gosterıyor , kızlarda da karın kası hos duruyor acıkcası

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Göğüs knk göğüs çalışmayı cok seviyorum

1|0
    0|0
    • Evet kadın gibi olmuş göğüslerin abartmışsın

• Hic sorma ztn t shirt giyince arkadaşlar knk desteklimi takiyosun diye dalga geciyolar :'(

• Göğüs kası bence ,
    bende onun için uğraşıyorum :D

1|0
    0|0
  • tek başına sadece karın kası olanlara arkadaşlarla aramızda amele kası diyoruz, malum 50 kg olunca zayıflıktan falan görünen tek kas grubudur. tek başına hiçbirinin anlamı yok vücut bir bütündür

1|0
    0|0
  • kol bence

1|0
    0|0
  • adonis tir

1|0
    0|0
  • Kol kası

1|0
    0|0
  • Sozun bittigi noktadir: adonis:)

1|0
    0|0
  • Karın

1|0
    0|0
  • bütün gün evde tıkınıp nutella yiyen kez-banlar kasın kolay yapılan bişey olduğunu zannediyorlar çok komik cidden :D

0|1
    0|0
    • Kolay yapılıyor diye bir cümle mi kurdum? Sorum en etkileyici kasın hangisi olduğuydu.

• hiç sanmıyorum

• Fitim veya değilim. Bu seni ilgilendirmez. Ben sana nasılım diye sormadım. Sorulara kendiniz gibi salak salak cevaplar veriyorsunuz.

• adonis. ama tek basına değil tabiki

1|0
    0|0
  • yoktur. tam pakket lazim.

0|0
    0|0
  • Hepsi önemli

0|0
    0|0
  • http://hizliresim.com/XkgGGj
    Kaslı erkek isteyen kızlara kapak olsun. Kası olabilir önemli olan pipisi. Kas gelişir ama pipi gelişmez

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|0
    0|0
  • Omuz kasını yazmamışsın :D

0|0
    0|0
  • Streoid

0|0
    0|0
  • Hepsi 😂😂😂

0|0
    0|0
  • popo kası nasıl

0|0
    0|0
  • en verimli kullanılan kastır. tendon bağlantısı ve kasılma hızı çok önemli. bunda aşmış olan adamlar 75 80 kilo kadar bedenden felaket bir güç ortaya çıkarıyo. karşıdan baksan bir şeye benzemez diceğin adam kollarıyla 500 kilo üstü güç ortaya çıkarabiliyo kas miktarını arttırmadan oluşturulabilecek güç miktarını maksimuma çıkarmak önemli. süper insanlar belgeselinin bir bölümünde bu konuda aşmış bir abimizi izleyebilirsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...