Geçmişini anlatmak istemeyen bir erkek hakkında ne düşünürsünüz ?

Bu illa sevgili değil arkadaşınızda olabilir ,dershane ya da üni den bir arkadaşınız ve sizde 5 yaş büyük birisi , yani önceden ailesi , ne iş yaptığı vs. yani geçmişinden bahsedilmesini istemiyor konuyu geçiştiriyor hakkında ne düşünürsünüz ? Çağkın birisi değil ağır başlı iyimser bir yapısı var

0|0
34|12

En İyi Kız Görüşü

• neden bahsetmek istemiyor, bir sebep söylemeli

mesela der ki tatsız olaylar tekrar hatırlamak istemiyorum o yüzden konuşmak da istemiyorum gibi bu anlaşılabilir belki ama devamlı bir gizemli haller bayar ve acaba ne saklıyor şüphesi oluşturur

sağlam ilişkiler zor olur, anlamak anlaşmak zor olur güvenilmeye bilir vs vs

0|0
    0|0
    • tamam dese tatsız şeyler yaşadım o zaman ne düşünürsün

• esas sorun işte o sevgili olduğunda anlatması işte ,

• dediğim gibi ip ucu verecek ya da özet geçecek şeyler söylenirse çok sorun olmayacaktır

yeterki geçiştirilmesin merak uyandırılmasın illa detaylı anlatıma gerek yok

Kızlar Ne Diyor 33

• Kimsenin geçmişi beni ilgilendirmediği için sormam zaten.Kendi istiyorsa anlatır.Anlatmazsa da sorun değil.Hakkında iyi-kötü bir şey düşünmem..

1|0
    0|1
  • kendini kuul göstermeye çalışıyor; bir çekilsin gitsin diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Gizemlilik derecesi baymayacak seviyede ise eyvallah da, ötesine geçiyorsa şutlarım. Net.

0|1
    0|1
  • Belki geçmişte hatırlamak istemeyeceği şeyler vardır derim. Belki çok acı şeyler yaşamıştır, tekrar hatırlayıp üzülmek istemiyordur. Zamanla kendisi anlatır isterse..

0|0
    0|0
  • geçmişinde olan şeylerin iyi veya kötü kendiisinn unutmak istediğini düşünürüm ve saygı duyarım.çünki kötü şeyler yaşamşsa bunları düzeltmek için çabalıyordur silbaştann.)

0|0
    0|0
  • demekki geçmişini tamamen kapatmış, o yuzden senin geçmişinlede alakadar olmayacak kısacası gelecege bakalım diyor diye düşünürüm .

2|0
    0|0
  • isabet olmus kim dinlicek okadar seyi.

0|1
    0|2
  • Her şeyi de geçiştiriyorsa bir sorun olduğunu düşünürüm ve bir yerden sonra yalan söylemeye girer bu durum..

0|0
    0|0
  • saygı duymak gerekir. iyi bir insan olduğunu düşünüyorsam 'vardır bir bildiği' der geçerim ama aklımın bir kenarında da durur bu durum

0|0
    0|0
  • illa bir şeyler yapmıştır

1|0
    0|1
  • sakladığı bir şeyler var diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Hiç bahsetmiyorsa var onda bir bit yeniği.

0|0
    0|0
  • Paylaşılmayacak şeyleri vardır muhakkak.Belkide kendisinin de unutmak istediği bazı şeyler...

0|0
    0|0
  • Herkesin vardır geçmişinde sakladığı birşeyler . Saygı duyarım yapacak birşey yok .

0|1
    0|0
  • Geçmişinde anlatmak istemediği, kötü şeyler yaşamış heralde diye düşünürüm fazla üstelemem

0|0
    0|0
  • jigololuk yaptığını düşünürüm heheheee

0|0
    0|0
  • Bu adam aynı zamanda Sarp Apaka benziyor galiba...Herneyse geçmişten çokta bahsetmemek lazım ama belki bu adam hapse girmiş ne bilsin...Birkaç şeyi anlatmak gerek.

0|0
    0|0
  • onu iyimser ve ağırbaşlı yapan olaylar üzücü süreçlerdir belki.

0|0
    0|0
  • Normal bir arkadasimsa konuyu irdelemem, bana anlatip açiklama yapmak zorunda degil fakat bu kisi sevgilimse ve ciddi bir iliskimiz varsa geçmisini bilmeden ailemle tanistiramam...

0|0
    0|0
  • sakladığı ya da yapmaması gerektiği bişey yaptığını düşünürüm.sonçta kimse geçmişinden kaçamaz yüzleşemio geçmişiyle düşünrm.güvenmm o kişiye

0|0
    0|0
  • ii brbsi ve agr baslı olmadn önce yasadği kötu deneymlerden bahsetmek istemyr demk . olgunlasmş brisi ile hat da fazlasıyla olgunsa buda gecmste yasadklrndan fazlasyla ders alms demektirr...

0|0
    0|0
  • kötü brşeyler yaşamış demekki dye dşnrm

0|0
    0|2
  • anlatırsa zaten yalan söyler hep atlatmaması daha ıyı

0|0
    1|1
  • acaba ne yapti ne yasadi da gecmisinden bahsetmek istemiyor... diye düsünürüm

1|0
    0|0
  • Konuyu acmam, kendisi anlattirsa dinler ve elbet sorular sorarim.

0|1
    0|0
  • baksın işine

0|0
    0|0
  • guvenmiyor diye dusunurdum

0|0
    0|1
  • Gizlemeye sakladığı bir şeyler vardır net.

0|0
    0|0
  • Öğrenmek istedgmı ogrenırım ben.

0|0
    0|0
  • Sinsi bir insan oldugu kanıtıdır.d

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 12

• La adam anlatmak istemiyordur işte, germeyin insanı, yok bişey olduğundan değil de ne mk bu vik vik vik. fazla merak hep iğrendirir.

0|0
    0|0
  • Geçmişini anlatması kimseye fayda vermeyecek, adı üstünde geçmiş. Bence ağır başlılığından dolayıdır.

0|0
    0|0
  • herkesin hayatı süt liman geçmiyor belki geçmişi fırtınalarla dolu hatırlamak bile istemiyor.. ya da geçmişte şimdikinden çok daha farklı biriydi, her türlü pisliğe bulaştı fakat sonradan bunlardan kurtularak çok iyi biri haline geldi.. ya da geçmişinde utandığı mahcup olacağı şeyler yaptı. herşey olabilir. üstüne gitmeyin bence. saygı duyun. iyimser olun. hepinizi çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Çok sebebi var. Anlata anlata bıkmış olabilir, anlatmayla bitiremeyecek kadar uzun olabilir, öyle PAT diye anlatmayı bilmiyor ya da öyle anlatmak istemiyordur, geçmişi kötü olabilir, vs...

0|0
    0|0
  • iki şey vardır...

birincisi pek anlatmaya değer bir şey yoktur özel durumlar vardır...

ikincisi ise genelde erkekler esrar perdesi koymak için bu yolu seçerler :D :D :D

ah biz yokmuyuz

0|0
    0|0
  • geçmişi napacanız sonuçta geçmiş :))) yeni defter açılacak güzel şeyler anılar yaşanacak :)))

0|0
    0|0
  • geçmişiyle ilgili bir problemi var

0|0
    0|0
  • Kızlar böyle tipleri sever bende bir kızla tanışsam geçmişimi anlatmam .

0|0
    0|0
  • Geçmişi acılarla doludur, hatırlamak ve düşünmek te istemiyordur.

0|0
    0|0
  • Hatırlamak istemediği şeyler olabilir

0|0
    0|0
  • Bi kadın olsaydım gizemli erkek gözüyle bakardım .

0|0
    0|0
  • Kesin bir *pneliği vardır diye düşünürüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...