Sporcular buraya !! Sizce Hangi Protein Tozu?

Araştırmalarım sonucu Weider Premium un sağlam olduğunu gördüm ama fiyatı 280 tl civarı bu kadar daha ucuz ve bu etkiyi yaratacak olan bir whey protein önerebilecek olan var mı?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ileri seviye sporcu değilsen paranı çöpe atarsın. Whey gold al gitsin 100tl daha ucuz.

0|0
    0|0
    • ileri seviye sporcu olsam buraya yazmam :) hangi marka?

• Optimum gold whey ben 190 lira civarı almıştım. Bu tip ürünleri en iyisi diyr araştırıp pahalısını alma çöpe atarsın paranı. Orta seviye ürünler işini görür.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Weider şişirilen piyasası yapılan bir ürün o fiyata değmez bana göre. Ben ultimate prostar whey kullandım fena değildi ondan önce syntrax whey kullanmıştım ondan da baya memnundum öneririm

0|0
    0|0
  • Bu aminoasit çeşitliliği açışından farklı farklı tercih edin tabiki ben şu an Musletech iso zero kullanıyorum , bu iş servis miktarı vs. en fiyat performansı alın ama çeşitlilik açısından farklı ürünler kullanın tabi.

0|0
    0|0
    • senin kullandığının değerleri iyi ama bcaa göremedim içeriğinde? sanki saf protein gibi görünüyor yağ ve şeker oranları 0

• Ben zengin içerik olsun diye ayrıyetten bcaa alıyorum özellikle ona dikkat ediyorum. Weider premium kullanıyorum bcaa ' da.

• yuhh türkiyede bukadar pahalimi?

0|0
    0|0
  • Ben de Whey kullanıyorum al gitsin.

0|0
    0|0
  • Hiç birisi. Sporcu dediğin protein tozu kullanmaz.

0|0
    0|0
  • kac aydır yapıyorsun ölçülerin kac

0|0
    0|0
    • 4 aydır yapıyorum etkisini illaki gördüm protein tozu kullanmadan ama gelişim hızlı olmuyor.. aynı zamanda kırmızı et ve et ürünlerini çok yiyemediğim için ve yumurta da yiyemediğim için bu yüzden kullanacağım

Yükleniyor...