Türkiye süpertoto süper lig'te 18 tane antrenör var ama?

17 tanesi hiç ceza almaz yardımcılarıyla birlikte tribüne yollanmazken neden sürekli fatih terim ve yardımcıları tribüne gönderiliyor? sürekli hakemler haksızken terimin hiç mi suçu yok ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Olayın maddi boyutu var ,şampiyon olan takım direkt olarak şampiyonlar ligine katılacak ikinci olan ise 2 eleme turuna katılacak yani 2.olan takımın şampiyonlar ligi ihitmali çok az .

Galatasaraya bu yıl yaklasık 100 mlilyon tl getirisi oldu + prestij kazandırdı .

şampiyon olursa yina aynı paraları kazanacak bu ne demek biliyormsunuz bir kaç yıl içinde anormal bir maddi boyut ortaya cıkacak.

Ben Beşiktaşk taraftarayım ama yönetim olarak Galatasaray en kötü günlerinde bile herkesten önde gidiyor cünkü ne bizim gibi ne Fenerbahçe gibi baskan kulübe para verip egemen olamıyor ,başarısız yönetim anında gidiyor .

Şimdi ki yönetim maddi getırıler konusunda uzman herseyden para kazanıyor ligde geri kalan maclar ve real madrid macı ıcın bile özel kombine çıkarttılar .

Haberlerde gördüm aslanlı yolda isim yazma karşılıgı para alınacak oradan ble 40 milyon para bekliyorlar borç batağında denilirlen yapılan transferlere bakın bir de şampiyonlar ligine düzenli katılarak gelecek olan bütçeyi düşünün ve alıncak oyuncuları .

3|0
    0|0
  • imparator cok fevrı olabiliyor zaman zaman bu bir gerçek ama cok sahıp cıkıyor takımına bundan kaynaklanıyor

1|0
    0|0
  • engellemeler var

2|0
    0|0
    • kim fenevbahçe lobisimi :D:D:D:DD.

• nasıl yapıyor peki

• tff ve mhk lig tv toplanıp bir araya geliyor haftalar öncesi şampiyonluğun belli olmasının engelenebilmesi için görüşmeler yapılıyor yani son dakikaya kadar heycan olsun şampiyon belli olmasın

• çünkü o bir imparator

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Fatih Terim kendi oyuncusuna kızıp topu yere vuruyor Tribüne gönderiliyor var mıböyle saçmalık?Ama Fatih Teriminde biraz sakin olması lazım sonuçta onların istediği bu zaten

4|0
    0|2
  • Size bir soru,Futbolcusuna kızıp topu sertce yere vurdu diye bir Hoca oyundan ihraç edilir mi ?

Ne olduysa ondan sonra oldu zaten.Terim açıkça,Haksız yere atıldıktan sonra hakemleri dümdüz gittim diyor,bunu diyor yani,cezası ne ise de cekecek.

Peki Topu yere vuruyor diye Mersinli oyuncuya sarı kart bile göstermeyen hakem,Fatih Terim'i oyundan atıyorsa,Hakemin hiç mi suçu yok ? Tüm Fenerlilere bu sorum.

3|0
    0|1
    • :))) terim melek işte diyom yaa

• ben bir soru soruyorum ama sen olayı sürekli soru sorarak baska yöne tasıyorsun.caner'in kırmızı kartı haksız,neticesinde bir Terim olsa hakemi dümdüz gidebilirdi,almak istedigin cevap buysa,al sana cevap,cünkü adamın karakteri bu kardesim,can cıkar huy cıkmaz..

• olsun tabi

• kaybetmeyi hazmedemeyenler futboldan def olsun.barbarlıkla olmaz

0|0
    3|1
  • Hep suç 17 tane teknik direktörün hıçbiri lan cezamız erteleniyo biz niye yapmıyoz demiyolar.

0|0
    0|0
  • adamın adı çıktı bir kere ondan oluyo hakkaten

2|0
    0|1
  • Fatih Terimi haklı bulmama rağmen en son hakemin üstüne yürümesinin doğru olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim kadar egosu yüksek bir antrenör daha olmadığı için olabilir mi?

0|0
    3|0
Yükleniyor...